The Witcher 3 oynanır mı?

• Konuyu başlatan ozr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 57
  • Görüntüleme 11B
Dün akşam Steam üzerinden The Witcher 3 GOTY aldım. İndirime girmişti yaklaşık 14-15 TL tuttu sanırsam. Konuya gelirsek herkesin övdüğü oyunun ben de artık tadına bakmak istedim. Efsanevi efsunger Geralt'ı incelemeye karar verdim. Fakat oyunu indirmekle indirmemek arasında kaldım. Çok fazla uzun olduğu söyleniyor hikayesi. Bir zamandan sonra bıktırır mı? İlk başları sıkıcıysa şimdiden söyleyin de oyuna başlarsam sıkılıp bırakmayayım :D çok fazla at üstünde yol çekiyorsak bir zamandan sonra sıkabilir diye düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Sırf herkes seviyor diye siz de sevmiş gibi davranıp burada bana oyunu övmezseniz sevinirim. Oyunu iyisiyle kötüsüyle oynayıp bitirmiş birisi anlatırsa daha çok sevinirim.

İstersen Steam hesabımda detaylı bir incelemesi var bakabilirsin.

Profil adı Kerem_M_M
Kodu 841002152.

Oyun bitecek diye oynamaya korkuyorum. İlk bölümde seçimlerim doğrultusunda gelişen bazı olaylar beni çok etkiledi, hikayesi oynadıkça merak uyandırıyor bu yüzden 10 20dk oynar çıkarım mantığı yok oyunda. Bazen bı oturuşta öyle dalıyorsun ki 5, 6 saat oynamışsın haberin yok.

Zaten oyundada boş boş gezebiliyorsun istiyorsan Sen oyunu oynadığına eminmisin

Sen oyunu oynadığına emin misin İstersen saatlerce boş boş gelebiliyorsun

Çalışıyorsan fazla zaman veremem dersen 1 ay sürer dlcler hariç Ama çok keyif alırsın Oyunun uzun olması kesinlikle sıkmıyor Çünkü konu olsun yan görevler olsun hepsi ayrı ayrı işlenmiş
Evet at üzerinde saatlerce gezebiliyorsun. Zaten 6 saat öyle geçti. Onun dışında yapabildiğin başka bir şey yok. Onun için görevlerde ilerlemen lazım.Bende bu oyuna daha fazla zaman harcamak istemedim. At üzerine binmekten başka aktivite olarak kendinden güçlü düşmanlar ile savaşabiliyorsun ve çoğu senden kat ve kat güçlü.
Yahu tam da sevemedigini soyledigin sebeplerin belki de en krali bu oyun. Dag bayir istedigin kadar gez dolas magaralara gir arastir
Ben eski çağ tarz oyunları sevmiyorum. Sorun bu.Beygir ile saatlerce gezdim zaten açık dünya manzaraları vs çok iyi ama hikayesine dalamadım.

Hocam herkesin dediği gibi oyunun başları sıkabilir ama sonra aşırı sarıyor. Ama eğer 1 ve 2. oyunu oynamadıysanız hikayenin %30-%40ı falan biraz eski olayların diyaloglarında geçiyor. Eski arkadaşlar vs. ama derseniz ki ben Witcher 3ten başlayacağım o zaman YouTube'ta falan Witcher 1 ve 2'nin hikayesini 10-15 dakikada özetleyenler falan var onları izleyebilirsiniz. Ayrıca aksiyonu da bol ve etrafta gezdiğiniz oluyor ama sıkacak derecede değil. Ayrıca DLCler ile bambaşka bir hikaye ve 1 tane DLCsinde bambaşka bir ülkeye gidiyorsunuz. Kısacası aksiyonu tadında, hikayesi güzel (başları sıksa da) ve RPGsi de gayet iyi olan bir oyun.

Dostum bende biliyorum YouTube'dan açmasını fakat bilgisayarımın sistem gereksinimi yetmediğinden oynayamıyorum ve YouTube'dan da spoiler yemek istemiyorum :)
Oynadım hocam 2 yi bitirdim
Hemen bakıyorum hocam sağolun

Yeni konular

Geri
Yukarı