The Witcher 3 Kaplama Yüklenmeme Sorunu

AsjasFıdas1000

Hectopat
The Witcher 3'ü yeni yükledim ve oyunda kaplamalar yüklenmiyor. Kaplamaların yüklenmediği gibi, ekmek, su veya yeteneklerimizin ( Kalkan, Ateş püskürtme, zihni ele geçirme ) simgeleri de gözükmüyor.
- Sistemimle alakalı bir problem olduğunu düşünmüyorum. Battlefield 4, GTA 5, Spec Ops The Line gibi oyunlarda yüksek ayarda 60 FPS alıyorum. Sistemimin rahatlıkla kaldırabileceği bir oyun. The Witcher 3'de yüksek ayarlarda 60 FPS alıyorum. 2017'nin Mayıs ayında da The Witcher 3 yüklemiştim ve o zaman böyle bir problem yoktu. Sorunumu halletmemde yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

1GN021.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu ben de yaşıyordum. Çözümü basit. Oyunun klasörünün içindeki config klasörünü silmen gerekiyor.

X:\SteamLibrary\steamapps\common\The Witcher 3\bin\config

Daha basit 1 çözümü var Steam'dan dosya bütünlüğünü doğrulayın 1 arkadaşta da böyle sorun vardı bu yöntemle çözdü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardımınız için teşekkür ederim, fakat maalesef işe yaramadı. GEFORCE yükledim belki oyunun ayarlarını otomatik ayarlar ve düzeltir dedim, ancak "Oyun optimize edilemiyor" diye hata alıyorum. Yardımcı olur musunuz ? Gerçi onunda işe yarayacağını sanmıyorum. Farklı çözüm yöntemlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Son düzenleme:
Config klasörünü silince oyuna giriş yapamıyorum. Klasörü siliyorum ve oyunu aç dediğimde açılmıyor. Ancak hatada çıkmıyor. Sadece görev yöneticisi kısmında açık oluyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı