The Witcher 3 Kurt Kostümü İçinde Görevi Bitmiyor

• Konuyu başlatan aKuu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 17B
@DeParzival Düzgün bir şekilde görev yapılmadığı zaman bug olabiliyor. Düzgün dediğim yani çorba gibi karıştırmadan. Ya kurt kendi etini yiyecek, ya da lanetli madalyon verilecek. İkisi arasında ortaya karışık bir şey yapılmaya çalışıldığı zaman bug meydana geliyor. Mesela durmadan kurtadamı kesip kendi etini yedirmezseniz de bug olabilir. Bug'lanmaya çok müsait bir görev. Ben de bir keresinde o görevi yapmama rağmen görev listesinde hala gözüküyordu. Rahibe ile sizin gibi konuşamadığımı hatırlıyorum. Bir sonraki oynayışımda bol bol kayıt alarak daha düzgün bir şekilde yaptım.

@DeParzival düzgün bir şekilde görev yapılmadığı zaman bug olabiliyor. Düzgün dediğim yani çorba gibi karıştırmadan. Ya kurt kendi etini yiyecek, ya da lanetli madalyon verilecek. İkisi arasında ortaya karışık bir şey yapılmaya çalışıldığı zaman bug meydana geliyor. Mesela durmadan kurtadamı kesip kendi etini yedirmezseniz de bug olabilir. Bug'lanmaya çok müsait bir görev. Ben de bir keresinde o görevi yapmama rağmen görev listesinde hala gözüküyordu. Rahibe ile sizin gibi konuşamadığımı hatırlıyorum. Bir sonraki oynayışımda bol bol kayıt alarak daha düzgün bir şekilde yaptım.

Görevi bırakalı 1 yıl olmuştu bu arada ödülü alınca bitti teşekkürler.

Görevin hikâyesi şudur.

Kurtadam olan Morkvarg, bir denizci haydut. Zamanında çok barbarlık yapıp kutsal mekânlara saldırmıştır. Bir rahibeyi de öldürürken rahibe adamı lanetlenmiş, ömür boyu aç kalması için bir lanet yapmıştır. Böylece adam bir kurtadama dönüşmüştür. Öldürdükleri adamları yiyemiyor, hep aç kalıyormuş. Bahçedeki cesetlerin yenmemiş olmasının nedeni de bu.

Ölmemesinin nedeni şu. Zamanında bazı insanlar Morkvarg'ı öldürmüştür fakat laneti sebebiyle Morkvarg tekrardan doğmuştur. O yüzden adamı ne kadar öldürseniz öldürün, laneti kaldırmadığınız için yeniden doğacaktır. Hikayede anlatılıyor zaten.

Laneti şu şekilde kaldırıyorsunuz. Morkvarg'ı orada bırakıyorsunuz ve Morkvarg ölüyor. Sonrasında Morkvarg'ın tayfasındaki adama gidip laneti kaldırmanın yolu olan dişi alıyorsunuz. Tekrar geldiğinizde Morkvarg doğmuş oluyor, savaşıp yaralıyorsunuz. Sonrasında seçenekler arasından o dişi takmayı seçiyorsunuz ve lanet kaldırılıyor. Karşılığında size Novigrad'daki bir hazinenin yerini söyleyecek. Ölüp öldürmemek sizin elinizde.

Mesela ben, hem tayfasını öldürüp, hem de Morkvarg'ı öldürmüştüm. Ama oyunu ilk oynayışımda laneti kaldırmanın yolunu bulamamıştım, 2. oynayışımda laneti kaldırdım ve onu öldürdüm.

Görevin hikâyesi şudur.

Kurtadam olan Morkvarg, bir denizci haydut. Zamanında çok barbarlık yapıp kutsal mekânlara saldırmıştır. Bir rahibeyi de öldürürken rahibe adamı lanetlenmiş, ömür boyu aç kalması için bir lanet yapmıştır. Böylece adam bir kurtadama dönüşmüştür. Öldürdükleri adamları yiyemiyor, hep aç kalıyormuş. Bahçedeki cesetlerin yenmemiş olmasının nedeni de bu.

Ölmemesinin nedeni şu. Zamanında bazı insanlar Morkvarg'ı öldürmüştür fakat laneti sebebiyle Morkvarg tekrardan doğmuştur. O yüzden adamı ne kadar öldürseniz öldürün, laneti kaldırmadığınız için yeniden doğacaktır. Hikayede anlatılıyor zaten.

Laneti şu şekilde kaldırıyorsunuz. Morkvarg'ı orada bırakıyorsunuz ve Morkvarg ölüyor. Sonrasında Morkvarg'ın tayfasındaki adama gidip laneti kaldırmanın yolu olan dişi alıyorsunuz. Tekrar geldiğinizde Morkvarg doğmuş oluyor, savaşıp yaralıyorsunuz. Sonrasında seçenekler arasından o dişi takmayı seçiyorsunuz ve lanet kaldırılıyor. Karşılığında size Novigrad'daki bir hazinenin yerini söyleyecek. Ölüp öldürmemek sizin elinizde.

Mesela ben, hem tayfasını öldürüp, hem de Morkvarg'ı öldürmüştüm. Ama oyunu ilk oynayışımda laneti kaldırmanın yolunu bulamamıştım, 2. oynayışımda laneti kaldırdım ve onu öldürdüm.

Ben öldürmedim yaşasın gitsin diye.

Geri
Yukarı