The Witcher 3 Mini İnceleme

@black hole daha fazla gelişmek için yan görevler yapılmalı ancak yan görevler az XP verdiği için yan görevlerin bir motivasyonu olmuyor ve sıkıla sıkıla yapıyorsunuz. Ayrıca az XP demek az seviye demek, az seviye demek az güç demek.

Aslında çoğu yan görev zevkliydi çoğu yan görevinde kendine has hikayeleri vardı öyle çata pata hazırlanan yan görevler değildi aslında fakat bende kontratları yaparken sıkılmıştım.

Aslında çoğu yan görev zevkliydi çoğu yan görevinde kendine has hikayeleri vardı öyle çata pata hazırlanan yan görevler değildi aslında fakat bende kontratları yaparken sıkılmıştım.
Kontratlar baya sıkıcıydı bende nerdeyse hiç kontrat yapmadım ama kontrat yapmayada gerek yokdu bi süreden sonra çok paran birikiyo.

@black hole yan görevler kötü demedim zaten, ben de zevk aldım yan görevleri yaparken ancak bir süre sonra yaptığınız şeyin karşılığını alamadığınızı fark ediyorsunuz.
Evet bi ödülü olmayınca niye yapayım ki diyorsunuz. Aynı şekilde RDR2'de kampı o kadar geliştirdim verdiği tek ödül belli noktalara fast travel bununda bi anlamı yok. Valhalla bi anlam ve ödül yüklemiş kamp geliştirme muhabbetine.

Yeni konular

Geri
Yukarı