The Witcher 3 neden ilerlemiyor?

405668

Hectopat
Makaleler
4
Oyun şu anlık aşırı saçma geliyor bana. Nehirden yaratık çıkıyor kesiyoruz sonra kadının kızartma tavasını alıyoruz, kral griffin diye bir boss kesiyoruz falan filan. Oyun hiç ilerlemeyecek mi? Kadının tavasını bulma oyunu galiba. Red Dead Redemption 2'de ilk iki saatte tren baskını falan atıyorduk. Burada milletin kızartma tavasını alıyoruz. Arkadaşlarım açılır sonradan dedi hikaye dedi ama o zamana kadar dayanamayacağım galiba, çok bayıcı. (2 önemli DLC'de var.)

Dayanmalısınız, çünkü sonradan oyun çok eğlenceli olmaya başlıyor. Ciddi hikaye kasılması görevlerden geyik görevlere kadar çok güzel görevler var. Ayrıca DLC olarak özellikle Blood and Wine ayrı bir kalite.
Emin olun, sonradan oyun çok eğlenceli olacak.

Oyun şu anlık aşırı saçma geliyor bana. Nehirden yaratık çıkıyor kesiyoruz sonra kadının kızartma tavasını alıyoruz, kral griffin diye bir boss kesiyoruz falan filan. Oyun hiç ilerlemeyecek mi? Kadının tavasını bulma oyunu galiba. Red Dead Redemption 2'de ilk iki saatte tren baskını falan atıyorduk. Burada milletin kızartma tavasını alıyoruz. Arkadaşlarım açılır sonradan dedi hikaye dedi ama o zamana kadar dayanamayacağım galiba, çok bayıcı. (2 önemli DLC'de var.)
Oyunun başları gerçekten çok sıkıcı. Spoiler olmasın bir kısımdan sonra oyun açılıyor ve inanılmaz zevk alıyorsunuz. Biraz sabır istiyor sadece.

Dayanmalısınız, çünkü sonradan oyun çok eğlenceli olmaya başlıyor. Ciddi hikaye kasılması görevlerden geyik görevlere kadar çok güzel görevler var. Ayrıca DLC olarak özellikle Blood and Wine ayrı bir kalite.
Emin olun, sonradan oyun çok eğlenceli olacak.
DLC'ler için ayrı bir Save falan mı açmam lazım? Önceden oyun vardı biraz başladım 50 dakika falan sonra DLC'leri satın aldım indirimde.

DLC'ler için ayrı bir Save falan mı açmam lazım? Önceden oyun vardı biraz başladım 50 dakika falan sonra DLC'leri satın aldım indirimde.
Hayır hocam ana hikayeyi bitirdikten sonra ek görev olarak geliyorlar. Hatta hikayeyi bitirmeden de direkt açılıyor diye biliyorum. Dilerseniz sıfır bir save ile de başlayabilirsiniz.

Önceki kayıttan direkt olarak devam edebiliyorsunuz. Tavsiyem, önce ana hikayeyi bitirmeniz. Sonra da Hearts of Stone DLC'si ve en son Blood and Wine. Yan görevleri de elinizden geldiğince yapmanızı tavsiye ederim.
Size bir ev veriliyor, paraya kıyarak orayı tamamlamanızı tavsiye ederim.

Ortalama 100 saatlik bir oyunu 1 saati ile değerlendirmek acımasızca değil mi? Tava görevi de oyunun başında var bir tane ve 5 dakika bile sürmüyor. Bu kadar büyütmeye ne gerek var. Oyun Velen'deki ana görevler ile açılıyor. Novigrad ve sonrası şenlik zaten.
Öncelikle 1 saat oynamadım 3 saate yaklaştım şimdi saraydaki görevle. Büyütme değil, saçma geldi. Sadece ana görev mi yapayım o zaman oyunda?

Yeni konular

Geri
Yukarı