The Witcher 3 vs Starfield

Hangisini alayım? Fiyatı önemli değil.

Witcher 3 güzel hikayesi ve güzel yan görevleri var dolu bir oyun Starfield da dolu bir oyun ama bence Witcher 3

Witcher 3 güzel hikayesi ve güzel yan görevleri var dolu bir oyun Starfield da dolu bir oyun ama bence Witcher 3
Starfield kadar dolu olamaz oyunda 1000 tane gezegen var hadi diyelim %90'ı ölü hala 100 tane keşfedilecek gezegen var yüzlerce saat oynar bu oyunu witcher 100 saat oynayıp bırakacağınız bir oyun

Starfield kadar dolu olamaz oyunda 1000 tane gezegen var hadi diyelim %90'ı ölü hala 100 tane keşfedilecek gezegen var yüzlerce saat oynar bu oyunu Witcher 100 saat oynayıp bırakacağınız bir oyun.

Hocam 100 saat kaliteli bir hikayeyi mi oynamak yoksa saatlerce normal bir oyun mu oynamak bence Starfield o kadar üst seviye bir oyun değil (oyuna kötü demiyorum)

Hepimiz hangisinin daha dolu bir oyun olduğunu biliyoruz ayrıca ben Witcher 3 oynarken silmemek için kendimi zor tutuyordum çok sıkıcı ya.

Hocam evet Starfield daha dolu bir oyun ama dediğim gibi Witcher 3 en iyi yan görevleri içeren oyunlardan. Yani bana kalırsa büyük açık dünya olcağına kaliteli bir açık dünya olsun daha iyi ama herkesin fikri farklı olabilir saygı duyarım bir şey diyemem.

Geri
Yukarı