The Witcher 3'ü bitirdikten sonra boş hissetmek

Moderatör yayınlamadan önce el atar diye düşünüp yazmıştım. :)

Diziyi izlemedim fakat izlemeyi düşünüyorum. Diziden önce Witcher 2'yi oynamayı düşünüyorum, Witcher evreni ve hikayesi hakkında çok bilgili bir akrabamdan az buz dinleyip başlamıştım oyuna.

Gaziosmanpaşanın neresinde oturuyorsun ben kartaltepede oturuyorum.

Vay be o bende başka bir oyunda olmuştu daha doğrusu bende hep oluyor film bittiğinde hep oluyor galiba ilk defa yaşıyorsun alışırsın zamanla:D

Vay be o bende başka bir oyunda olmuştu daha doğrusu bende hep oluyor film bittiğinde hep oluyor galiba ilk defa yaşıyorsun alışırsın zamanla:D

Aynen öyle oyun, dizi, film etkisinde kalıyorsun bir süre sonra geçiyor.

Oyunu good/best endingde ilk defa bitirdim. İçimi garip bir his kapladı, bomboş hissediyorum. Nasıl açıklasam, dakikalarca Skellige veya Kaer Morhen müziği dinleyip düşünüyorum. Daha önce hiçbir oyunu bitirirken böyle bir şey hissetmemiştim. Kaldı ki oyunun hikayesini tam olarak bilmiyorum bile. 50 saatin nasıl geçtiğini anlamadım. Aynı durumu yaşadığını söyleyen birkaç yorum gördüm, normal mi bu durum? Cidden bomboş hissediyorum. Hayatımda ilk defa bir oyun beni bu kadar etkiledi. Yapacak hiçbir şey yok gibi.

Spoiler verdim mi bilmiyorum, vermiş isem lütfen başlığa ekleyin ve konuyu düzeltin. Teşekkür ederim.

Enis Kirazoğlu izlemelisin.

Hocam mesela Dead Space 1 ve 2'yi bitirdiğimde "hmm, yarın hangi oyuna başlasam acaba" diye düşünüyordum. Bu bambaşka bir şey.
Hangi sonu aldın?
Ciri'nin efsunger olduğu ve Yennefer ile kuzey taraflarına taşındığımız sonu aldım. Oyunu bazı mekanlara ulaşmak vb. dışında tamamen rehbersiz bitirdiğimi söyleyebilirim ve bu sonu almak beni mutlu etti, tabi Geralt "Ciri öldü."dediğinde değil. Bir an gidiyordum onu duyunca.
O zaman neden Souls oyunlarına başlamayasın? Yakın zamanda yeni çıkacak bir Souls oyununun videosunu çekti.
Souls oyunları çok zor hocam ya, ben ölmemek için direnmek istemiyorum. Oyundan biraz zevk almak istiyorum. :D

Hocam mesela Dead Space 1 ve 2'yi bitirdiğimde "hmm, yarın hangi oyuna başlasam acaba" diye düşünüyordum. Bu bambaşka bir şey.

Ciri'nin efsunger olduğu ve Yennefer ile kuzey taraflarına taşındığımız sonu aldım. Oyunu bazı mekanlara ulaşmak vb. dışında tamamen rehbersiz bitirdiğimi söyleyebilirim ve bu sonu almak beni mutlu etti, tabi Geralt "Ciri öldü."dediğinde değil. Bir an gidiyordum onu duyunca.

Souls oyunları çok zor hocam ya, ben ölmemek için direnmek istemiyorum. Oyundan biraz zevk almak istiyorum. :D
ne güzel

Geri
Yukarı