The Witcher 3'ü sevememek

Çok övüldüğü için ben de indirimlerde alıp denemiştim. Beni ilk 40 dakikada baymıştı ve o anda oyunu kapatıp bir daha girmemiştim.
Hocam 40 dakika biraz ayıp olmamış mı? Oyunun daha eğitim kısmındasınız, nasıl sarsın ki?

Herkes her oyunu sevmeyebilir ama 40 dakika oynayıp, sıkıldım diye bu oyunu sevmeyeceğinizi düşünmek...

Son düzenleme:
Hocam 40 dakika biraz ayıp olmamış mı? Oyunun daha eğitim kısmındasınız, nasıl sarsın ki?

Herkes her oyunu sevmeyebilir ama 40 dakika oynayıp, sıkıldım diye bu oyunu sevmeyeceğinizi düşünmek...
Oyunu ilk oynadığımda büyük bir ön yargıyla oynamıştım. Tekrar bir şans verdim ve 4 günde 19 saat kadar oynadım. Sonunu getirene kadar da oynayacağım gibi duruyor. Oyunu ilk oynadığımdaki ruh halimi bilmiyorum ama oyunun devamını getirmemek hataymış.:) Daha ilk bir kaç saatte oyun sarıyor ve oyunun evreninin içinde kayboluyorsun.
İlk oynadığımda biraz katlanılmaz gelmişti ama şimdi oyundan çıkamıyorum. Demek ki insanın oyun zevki zaman zaman değişiyor.

Herkes her oyunu sevmeyebilir, gayet doğal. Ben de fazla sevememiştim Witcher 3'ü. Fakat kalite anlamında üst düzey bir oyun olduğu doğru.

Oynanış, hikaye, tasarımlar vb. şeyler sana hitap etmemiş olabilir. Bu tür oyunları sevmiyor olabilirsin benim gibi :) Oyunun bu kadar övülmesinin sebebi bahsettiğim kalitesi, ve nispeten küçük bir firmanın böyle bir oyun yapabilmesi bence.
W3 üst sınıf bir oyun değil.Mod desteğini geliştirseler sağlam temele gökdelenler dikilirdi.Adamlar uğraşmadı.Üst düzey olabilecekken söndü gitti oyun.Yazık oldu

Merhabalar. Cyberpunk 2077'i keyifle oyunun çıkışından itibaren 2 günde 23 saat oynayarak keyifle bitirmiş, Final Fantasy XV'ye saatlerini gömmüş biri olarak Witcher 3'ü bir türlü sevemiyorum. Beni içine çekemiyor. Hikayesini anlasam bile görevler sıkıcı geliyor, ortam garip ve sıkıcı geliyor. Steam yorumlarında dolaşırken oyunu acayip övdüklerini görüyorum. Aynı zamanda arkadaşlarım tarafından da çok övülüyor ama oynayamıyorum sarmıyor beni ve kendimi oynama gereğinde gibi hissediyorum. Çünkü herkesin sevdiği bir oyunu sevmeyince kendimi garip hissediyorum ve her başladığımda 1 saat oynayıp sıkılıp siliyorum oyunu. An itibarıyla oyunu 4 saat oynadım. "Acaba beklentilerimi çok mu yüksek tuttum?" Diyorum kendimce. Siz ne düşünüyorsunuz?
umarım Enis Kirazoğlu bunu görmez...

Her oyun herkese hitap etmeyebilir, oldukça doğal. Oyunun sevmediğiniz yönlerini belirtirsiniz, bana hitap etmiyor. Bu sebepten sevmiyorum deyip geçebilirsiniz; fakat sırf size hitap etmiyor diye balon oyun tarzında yorum yapmak doğru olmayacaktır. Herkes tarafından sevilen oyuna bana hitap etmediği için sevmiyorum deyip geçerseniz kimsenin de bir şey diyeceğini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı