The Witcher 3'ü sevemiyorum

Oyunu sevebilmen için önceki oyunları oynaman gerekiyor. Oynayıp da sevemiyorsan her sahneyi okuyup, anlamaya çalışmalısın. Oyuna biraz zaman ver, dişini sıkıp aralıksız 3-5 saat oynamaya çalış. Eğer oyunu hikayesini anlamaya çalışarak oynuyorsan, yeterli zamanı ayırdıysan ve yine de olmuyorsa oyun senin tarzın değil demektir.

Bu oyunu özel kılan nedir, anlayamadım.
Güzel olması. Ne kadar oynadınız acaba? Sevmeyebilirsiniz anlarım, çoğu kişinin sevmediği bazı şeyleri ben de sevmiyorum. Geralt'ın sesi, Yennefer'in gözleri bile oyunu sevmek için bir neden bence. Gwent oyunundan bahsetmiyorum bile.
Türkçe altyazı mevcut mu? Konuşmaları anlayamayinca hikayeli oyunlar sıkıyor beni.
Oyunun Türkçe dil desteği var.

Neyini seveceksin koca oyunun %90'nında Ciri'yi arıyorsun. Vallahi sinüzitim azmıştı onu bulana kadar. Bulduktan sonra Kaer Morhen savaşı var Eredin reis falan geliyor oradan sonra güzelleşiyor oyun. Tabi ben ilk oyunları hiç oynamadğım için sevmedim hikayesini o ayrı.

Direk Witcher3'den bu yüzden başlanmaz. Ana görev yapasım gelmiyordu habirebir kontrat 😀

Sürekli önerildiği için almıştım ben de. Güzel kısımlarının gelmesini beklerken 13 saat geçti. Baronun karısını, kızını aramaktan bıkıp da silmiştim.

Bu arada hikayesi gerçekten güzel, animasyonu çıksa saatlerce izlenir ama oynayış tekrar ettiği için bir süre sonra çok fazla sıkıyor beni.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı