The Witcher Ciri'nin olduğu karelerin yüksek çözünürlüklü resimleri

janggeum

Hectopat
Dizinin 2. sezon 8. bölüm 20. dakika ile 28. dakikalar arasında Ciri'nin olduğu karelerin yüksek kalite resimlerine ihtiyacım var. Netflix aboneliğim olmadığı için ben yüksek kalite resim alamıyorum. Biliyorum çok uğraştıracak yine de belki paylaşan olur, bir umut bekliyorum.

Bende dizi 1080p vardı ama masaüstünü 4K yaparak resim çektim. Umarım iyi çıkmıştır.

Ciri (1).jpg

Ciri (2).jpg

Hocam, öğrendiğim kadarıyla Virtual Machine haricinde Netflix'ten ekran fotoğrafı almanın yolu yokmuş. 3. parti programlar dahil. ( ShareX ve GeForce Experience denedim. )
TN panel 1080p monitörüm ve iPhone 7 Plus kameram ile çekebildiğim kadar çektim.
Büyüttüğünüzde ekran izleri belli oluyor, kusura bakmayın. Biraz hayal kırıklığı oldu.
YouTube üzerindeki PS ile kalite arttırma videoları ile çözülemeyecek iş değil. Siz istediklerinize yaparsınız.

Hocam, öğrendiğim kadarıyla Virtual Machine haricinde Netflix'ten ekran fotoğrafı almanın yolu yokmuş. 3. parti programlar dahil. ( ShareX ve GeForce Experience denedim. )
TN panel 1080p monitörüm ve iPhone 7 Plus kameram ile çekebildiğim kadar çektim.
Büyüttüğünüzde ekran izleri belli oluyor, kusura bakmayın. Biraz hayal kırıklığı oldu.
YouTube üzerindeki PS ile kalite arttırma videoları ile çözülemeyecek iş değil. Siz istediklerinize yaparsınız.

Yine de çok teşekkür ederim. Uğraşmanız bile yeter.

Hocam, öğrendiğim kadarıyla Virtual machine haricinde Netflix'ten ekran fotoğrafı almanın yolu yokmuş. 3. parti programlar dahil. ( ShareX ve GeForce Experience denedim. )

IMG_4302 adıyla attığın bayağı iyiymiş bu arada. Direk SS olarak alabilseymişsin en iyisi. Diğerleri çok hoşuma gitmedi.

IMG_4302 adıyla attığın bayağı iyiymiş bu arada. Direk SS olarak alabilseymişsin en iyisi. Diğerleri çok hoşuma gitmedi.
En son seri çekime bırakmayı bile düşündüm :D Çektiğimin farkında bile değildim.
Eğer dakikasını biliyor olsam sizin için denerdim daha kaliteli bir fotoğraf çekmeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı