Çözüldü The Witcher Enhanced Edition Triss nasıl iyileştirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WaxyLocket

Decipat
Şimdi yeni başladım. Triss ilk başladığımızda saldırıya uğruyor, ardından hastalanıyor, ardından bize materyaller bulmamız gerek. Ben 3 materyalin hepsini buldum fakat birleştirmeyi başaramadım. Nereden birleştirebilirim? Veya elimde bazı güçler kazanacağım parşomenler var, parşomenleri mi yapmalıyım? Yapacaksam nasıl craft edeceğim?

Çözüm
Hocam kaç saat yapmalıyım bir kere yapmıştım 17 saatlik sabah olsun diye ama birleşmedi bir kere daha yaptım sabaha gene birleşmedi ama büyüleri sınıflandırabiliyorum ne yapacağım

Bu videoya bakın hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karıştır seçeneğini ile direkt iksiri yapıyor zaten. Saat ile alakası yok.
Meditasyon yaparak iksiri üretebilirsin. Ateşin yanında yapılıyor.

Vesemir ile konuşurken sol altta meditasyon işareti çıkıyor diye hatırlıyorum. O şekilde de deneyebilirsiniz.

Hocam kaç saat yapmalıyım bir kere yapmıştım 17 saatlik sabah olsun diye ama birleşmedi bir kere daha yaptım sabaha gene birleşmedi ama büyüleri sınıflandırabiliyorum ne yapacağım

Bu videoya bakın hocam.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karıştır seçeneğini ile direkt iksiri yapıyor zaten. Saat ile alakası yok.

Çözüm

Geri
Yukarı