Netflix ''The Witcher'' Netflix Son Fragmanı Yayınladı Görüşleriniz?

Lucie

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Geçen gün belirli saatler arasında The Witcher Netflix serisinin son fragmanı ve karakter tanıtımı yayınlandı. Açıkçası ilk görüntüler çıktığı zaman beklentim düşüktü. Anlaşılan Netflix, CD Projekt Red'in oyunlarını da denemiş bakmış gözüküyor. Sadece kitapla kalmamış olduğu bence kesin. 🙃

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Henry Cavill'in okuması beni o kadar etkiledi ki, bir an kitapları alasım geldi. Bravo vallahi.

Bu oyuncuyu ilk defa görüyorum. İlk başta rolünü yakıştıramasam da ısınmaya başladım.

Sizin görüşleriniz nelerdir? Sizce oyunları ve kitapları okumayan bir izleyici etki altına alabilirler mi?

Sabırsızlıkla bekliyorum. Gerçekten rollerini yaşayarak oynamış gibiler. Başta Yennefer'i beğenmemiştim ama rolün hakkını verecek gibi duruyor. Henry Cavill için Witcher oyunlarının hepsini bitirmiş ve tüm kitapları okumuş diyorlar. Bekleyip izleyeceğiz.

Oyuna ve kitaplara pek hakim değilim ama ilk başta gördüğümüz şeylerden ve oyuncu seçimlerinden sonra düşen beklentim şu an baya yükseldi. Oyuncular ve atmosfer düşündüğümden çok daha iyi duruyor.

Ana amaçlardan biri de zaten kitaplardan ve oyundan habersiz kişileri de diziye çekmek. Game of Thrones da yayınlanmaya başlamadan önce kısıtlı bir kitle kitaplardan haberdardı veya okumuştu. Ama şu an kitaplar da dizi ile birlikte büyük kitlelere ulaştı. Netflix kullanıcılarının çok büyük kısmının diziyi izleyeceğini düşünüyorum.

Sabırsızlıkla bekliyorum. Gerçekten rollerini yaşayarak oynamış gibiler. Başta Yennefer'i beğenmemiştim ama rolün hakkını verecek gibi duruyor. Henry Cavill için Witcher oyunlarının hepsini bitirmiş ve tüm kitapları okumuş diyorlar. Bekleyip izleyeceğiz.

Katılıyorum. Bu arada karnımı acıktırdınız.. Canım bulgur pilavı ve cacık çekti.

Oyunları severek oynadım. Dizinin haberini duyunca bi heyecanlandım. İlk görseller, fragman falan geldi. Eh işte oldum. Sonra kitapları konu alacağı için kitapları okumaya başladım. Şimdi de fragmanda falan okuduğum şeyleri görünce baya bi bekler oldum. Sırf bunun için 4K pakete geçeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı