Netflix ''The Witcher'' Netflix Son Fragmanı Yayınladı Görüşleriniz?

Oyunları severek oynadım. Dizinin haberini duyunca bi heyecanlandım. İlk görseller, fragman falan geldi. Eh işte oldum. Sonra kitapları konu alacağı için kitapları okumaya başladım. Şimdi de fragmanda falan okuduğum şeyleri görünce baya bi bekler oldum. Sırf bunun için 4K pakete geçeceğim.

Tek korkum kötü zevk almassam diye korkuyorum bende. Ya tutmazsa dizi? Hayata küserim herhalde.

Dizideki Yennefer'in oyundaki haliyle alakası olmaması biraz hayal kırıklığına uğrattı. Henry Cavill role çok iyi oturmuş bence güzel olacağa benziyor tabii saçma sapan yerlerden siyahi insanlar fırlamazsa.

Dizideki Yennefer'in oyundaki haliyle alakası olmaması biraz hayal kırıklığına uğrattı. Henry Cavill role çok iyi oturmuş bence güzel olacağa benziyor tabii saçma sapan yerlerden siyahi insanlar fırlamazsa.

Oyundaki hali ile neden benzesin ki? Wild Hunt'da Biraz milf duruyor. Dizi'de teen

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dizinin uyarlayan Lauren Schmidt Hissrich ile rapörtaj yapmış. Harika bir video.

Geralt hariç hiç bir karakterin dış görünüşünü beğenmedim. Ama ön yargılı olmamak lazım. Eğer oyunculuklarını güzel yaparlarsa ve grafikler, efektler falan cırt olmazsa gayet güzel olur gibi.

Oyundaki karakterlere gram benzemiyor hiçbiri. Kitapları hatmeden diziyi sever ama oyunları da oynayan ne bilim. Mesela ben sadece Witcher3'ü oynadım ve şuan bu diziye ısınamadım. Eredin reis veya Keira Metz bu ikisi benzesin bari oyundakine 😀 alırız Netflix'i.

Oyundaki karakterlere gram benzemiyor hiçbiri. Kitapları hatmeden diziyi sever ama oyunları da oynayan ne bilim. Mesela ben sadece Witcher3'ü oynadım ve şuan bu diziye ısınamadım. Eredin reis veya Keira Metz bu ikisi benzesin bari oyundakine 😀 alırız Netflix'i.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dizinin uyarlayan Lauren Schmidt Hissrich ile rapörtaj yapmış. Harika bir video.

Yukarıdaki videoya zamanınız varsa izleyin bi. 6 dk'dan başlıyor zaten işaretledim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı