Netflix ''The Witcher'' Netflix Son Fragmanı Yayınladı Görüşleriniz?

Ben hayal kırıklığına uğrayacakmışım gibi geliyor, iki gün kaldı ve meraktan çatlayacağım. Geralt'ta sakal yok ama sıkıntı çıkarmaz inşallah. Henry Cavill'den umutsuzdum ilk başlarda ama fragmanlar tatmin etti. Korku dizisi olabilir söylentisi vardı bir ara ne kadar doğrudur acaba?

Oyunlarını defalarca kez oynamış biri olarak atmosferine ve karakterlerine hayranlığım hala devam etmekte. Açıkcası fragmanını geçtim ismini duymamla oldukça heyecanlandım. Sabırsızlıkla bekliyorum bakalım inşallah hayal kırıklığı olmaz.

Ayrıca Efsunger'lerin 2 kılıcı olur 1 değil. Önemli bir ayrıntı bana göre. Fragmanlarda tek kılıçla geziyor Geralt. Umarım farkederler.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dizinin uyarlayan Lauren Schmidt Hissrich ile rapörtaj yapmış. Harika bir video.

@NFurkan , Attığım video da Cem'in yaptığı rapörtaja bakmanızı öneririm. Daha çok merak uyandıran sorular sormuş. Videoyu 6:25'ten sonrasına bakabilirsin. Netflix gerçekten kitapları okuyanları bile nasıl ilgisini çekiceğini biliyor. Tabii bunu diziyi izlerken görüceğiz..

20 Aralıkta ertelenme alınırsa o zaman napıcağım?!?

Ayrıca Efsunger'lerin 2 kılıcı olur 1 değil. Önemli bir ayrıntı bana göre. Fragmanlarda tek kılıçla geziyor Geralt. Umarım farkederler.

Kitapta tek kılıcı varmış duyduğuma göre. Bu arada dizi fazla sıkıcı geldi bana 3 bölüm bitti 700 küsür saat gömmeme rağmen bir türlü bağlanamıyorum.

Az önce 1. bölümü izledim. Hanry Cavill'in oyunculuğu harika gerçekten bu adam hakkını vererek yapmış. Kendisi zaten oyunları ve kitaplarını okuduğunu ve oynadığını söylüyordu. Dizinin herşeyini boşver, sadece Geralt için (Witcher) için izlenir abi.

Ses, müzik, çekim sahneleri, setler, efektler gerçekten harika!
İlk 12Dk'sından sonra filme duygusal olarak bağlandım ve zevkle izledim. Çıldırdığım sahneler de oldu. Kan şiddet ve çıplaklık yüksek derecede var. Severim böyle şeyleri

Sonuç olarak; Filme Gitmeden Önce'nin kanalında Hanry Cavill ile yaptığı rapörtaja adamın her dediği çıktı. Bu prodüksyonun ne kadar sağlam ve oycunun ne kadar iyi olduğunu gerçekten açıklıyor.

Diğer bölümlerde güzel olur hemen izlemek istemiyorum. Yaşasın mutluyum :D

bence güzel olacağa benziyor tabii saçma sapan yerlerden siyahi insanlar fırlamazsa.
Fırladılar bile anlayamıyorum ben hala witcher evrenine siyahi koymadıklarında kim linç edecek netflixi, bırak siyahiyi esmer tenli bile yok çoğu zaman witcher da ki, ne bu saçma karakterler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı