Çözüldü The Witcher serisi alınmalı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kaiser soze

Kilopat
Makaleler
3
İyi günler. Derdimin özeti başlıkta yazmaktadır. Aslında forumdaki eski konuları eşelemek istedim ama nedense forumun arama çubuğu saçmaladı. Ya hiç sonuç çıkarmıyor yada alakasız şeyler öneriyor.

Şimdi bu soruya The Witcher hayranları veya genel anlamda RYO oyunlarını sevenler balıklama atlayıp hemen al diyecekler. Ancak benim bu oyun tarzına (RYO, açık dünya, çok uzun oynanış süresi gibi unsurların birleşimi) çok alışkın değilim. Daha önce Skyrim falan oynayan arkadaşları izleyip oyun dünyasından çok etkilenmiştim. Parayı basmadan önce korsandan deneyip sonra alayım dedim. Oyuna ısınamadım. Öte yandan Skyrim veya The Witcher'a tam benzemese de Mass Effect üçlemesini oynadım. İlk olarak iki yıl önce denemiştim. Bu seriden de diğer oyunların aksine aşırı derecede hoşlandım ve oynaya oynaya tarzına alıştım. Hayatımdaki en güzel oyunlar arasına girdi. Shooter tarafının olması da alışmamda yardımcı oldu. Severek oynayıp bitirdiğim tek RYO oyunu olmuş oldu. Öyle ki Amazon Prime, Legendary Edition'ı ücretsiz verdiğinde elimde imkan olsa teşekkür için senelik prime ücretimi peşin verirdim. Tanrı Jeff Bezos'un kel kafasını ve onun kurduğu sistemi korusun!

Şimdi The Witcher 3 hala tam eski bir oyun olmamasına rağmen, döviz kurundan kaynaklı zam furyasına henüz katılmamış olması ve üzerine %80 indirimle çok uygun bir fiyata geliyor. Bundan daha ucuz olsa yürüme simülatörü niyetine yine alınır. Ancak ben almışken öyle boş boş dolaşmakla yetinmem tabi. Hikayesinin hatırına yine biraz kurcalarım. O sebeple hikayenin alakasını da gözeterek ilk iki oyunun da alınmasını tavsiye eder misiniz? Oynanmazlarsa hikaye eksik kalır mı? Ben şahsen Mass Effect'i katiyen ayrılamaz bir üçlü olarak görüyorum. Buradaki alakayı merak ettim.

Bir tavuk döner artı ayrandan bile daha ucuza üçlemeyi alma imkanı var.
resim_2022-10-31_160552332.png

Son düzenleme:
Kanka elbette birbirleriyle orantıları var hele bir sigara parası bile etmezken kaçırmadan al ve oyna.

2. Oyunu alın severseniz 3 de alırsınız.1. nin hikayesini dinleyin almayın bence.

Konu onaylanıncaya kadar üçlemeyi aldım gitti. CS:GO'da düşen kasa ve ucuz skinlerden gelen 10 lirayı da koydum.

Aslında beklediğim bir para vardı ama henüz ulaşamadım. Gelseydi bu kadar da tereddüt etmeden alırdım. Zaten kalabalık bir istek listesi var henüz bitiremedim. Onlar da artık burs bağlandıktan sonraya kalır.

Benim de içimden gelen ses her halükarda mantıklı bir alışveriş olacağını söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı