The Witcher serisi mükemmel indirim

Bu adamlar Türkiye'yi en çok düşünen ama şu an Türkiye'de en çok sevilmeyen firma.

Sadece CD projekt değil aslında bir çok oyun firması Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapıyor yurt dışına göre biraz pahalı olsada doları düşünürsek Steam mükemmel bir platform özellikle Türkiye'yi düşünen firmalarla hep bir özel bağım olmuştur mesela YouTube'lerine girip tüm reklamları izlemek gibi :D

4 gün sonra Cyberpunk alacağım ama fiyatı gerçekten bi' tık pahalı geliyor. 120-150₺ bandında olsaydı keşke.

Cyberpunk bug faciasından sonra nefret edilmesi normal ama 4. Witcher oyunuyla birlikte tekrardan gönülleri fethedeceğine inanıyorum.
Normal şartlar altında ben de 200 TL için pahalı derdim lakin COD Black Ops 4 gibi Türkiye fiyatı olmayıp doğrudan döviz üzerinden (60 $ olarak) de satılabilirdi ki bu çok vahim olurdu.

Sadece CD projekt değil aslında bir çok oyun firması Türkiye'ye özel fiyatlandırma yapıyor yurt dışına göre biraz pahalı olsada doları düşünürsek Steam mükemmel bir platform özellikle Türkiye'yi düşünen firmalarla hep bir özel bağım olmuştur mesela YouTube'lerine girip tüm reklamları izlemek gibi :D
Firmaya da yazık düşünsene biz 200 lira diyoruz ama onlara 23 dolar olarak dönüşü var ki bunun komisyonu, vergisi şusu busu var.

Hocam ana oyunu 2 kez bitirmiştim fakat DLC'lerini hiç oynanamamıştım. Bu fırsat benim için çok iyi oldu direkt satın aldım GOTY.

Hocam ana oyunu 2 kez bitirmiştim fakat DLC'lerini hiç oynanamamıştım. Bu fırsat benim için çok iyi oldu direkt satın aldım GOTY.bende tüm seriyi artık 3. oyunun dlclerini aldım şimdiden eminim wither 2 ve 3 bu yaz için mükemmel olucak ilk oyunu bilmem : )
Bende tüm seriyi aldım 3. oyunun dlclerini aldım şimdiden eminim wither 2 ve 3 bu yaz için mükemmel olucak ilk oyunu bilmem : )

Geri
Yukarı