The Witcher Serisine The Witcher 3'ten Başlanır Mı?

3. Oyunun girişinde Kara Şovalye'ler baskın yapıyor. sadece 3. oyunu oynayan kişi bunu anlamaz. En azından karakteri anlasın. Yennefer kim Tris kim? Kara Şovalye'ler neden Ciri'yi kaçırmak istiyor?
Yine sadece 3. oyunu oynarsanız çat pat bir şeyler anlarsınız ama üçünü de sırayla oynamış kişiden daha az zevk alacağınıza eminim.

Asıl hikayenin büyük bölümü kitapta var zaten.

1 ve 2 nin varlığındam bi haber olarak ilk çıktığı zamanlar gameplay videosunu izleyip almıştım. O günden beri oyuna aşığım. Demekki anlanıyor sorun yok. Ama 1 ve 2 nin üstünden video izleyerek kabaca geçsen iyi olur tabii ki.

3 ile başladım direk ana görevleri yapıp bitirdim yan görevlere bakmadım. Oyundan nefret ettim.
Sonra 1 i bir yakınımın PC sine yükledik çok kötüydü ama o oynarken arada izleye izleye hikayeyi anladım. Yalnız oyun rezalet. Bence 2 ile başlanıp 3 oynanmalı. 1 in hikayesi okunmalı.

Üstadım kesinlikle olayları anlaman için 2. oyunu oynaman şart ,ayrietten 2. oyunu bitirdiğin "Save" dosyası ile 3.seriye devam edebiliyorsun.(bazı ciddi olayları tetikliyor) Oyunun 2 tane de ek paketi var; 1.Hearts Of Stone 2.ise Blood And Wine bunları sırayla bitirmeni öneririm. Türkçe yamada var tüm paketlerin...

Hepinize teşekkürler. 1. oyunun hikayesini internetten okuyacağım. Belki 2. oyunu satın alırım ancak büyük ihtimalle 2. oyunun hikayesini de internetten okuyacağım. Sonra 3. oyunu alıp oynayacağım.

3. Oyunun girişinde Kara Şovalye'ler baskın yapıyor. sadece 3. oyunu oynayan kişi bunu anlamaz. En azından karakteri anlasın. Yennefer kim Tris kim? Kara Şovalye'ler neden Ciri'yi kaçırmak istiyor?
Yine sadece 3. oyunu oynarsanız çat pat bir şeyler anlarsınız ama üçünü de sırayla oynamış kişiden daha az zevk alacağınıza eminim.
Kara Şovalye dediğiniz oyunda Kara Şovalye olarak mı geçiyordu yoksa Vahşi Av mı?

Geri
Yukarı