The Witcher Serisine The Witcher 3'ten Başlanır Mı?

3 ile başladım direk ana görevleri yapıp bitirdim yan görevlere bakmadım. Oyundan nefret ettim.
Sonra 1 i bir yakınımın PC sine yükledik çok kötüydü ama o oynarken arada izleye izleye hikayeyi anladım. Yalnız oyun rezalet. Bence 2 ile başlanıp 3 oynanmalı. 1 in hikayesi okunmalı.
Dostum, kendi görüşün saygı duyuyorum fakat ilk defa Witcher serisine rezalet diyen birisini gördüm.
Kara Şovalye dediğiniz oyunda Kara Şovalye olarak mı geçiyordu yoksa Vahşi Av mı?
Doğrusu Vahşi avdır ama oyunculara göre isim değiştirir; (Kara şovalyeler, Hayalet şovalyeler, Kuru kafa canavarlar, Eredin ve ordusu, Ciri`nin peşindekiler) arkadaşlarımdan hep böyle isimler duyardım :ROFL:.

Dostum, kendi görüşün saygı duyuyorum fakat ilk defa Witcher serisine rezalet diyen birisini gördüm.

Doğrusu Vahşi avdır ama oyunculara göre isim değiştirir; (Kara şovalyeler, Hayalet şovalyeler, Kuru kafa canavarlar, Eredin ve ordusu, Ciri`nin peşindekiler) arkadaşlarımdan hep böyle isimler duyardım :ROFL:.
Arkadaş muhtemelen 1.oyuna rezalet demiş.

Nilfgaard kara şovalye dediği.

bende yeni başladım witcher'a normalde 1'i atlayıp 2 ve 3'ü oynayacaktım. steam yorumlarına bakınca 2'den vazgeçtim direk 3'e geçtim.

Geri
Yukarı