Thermaltake Smart Pro RGB 850W Bronze alınır mı?

Anakart yükseltme gibi bir derdim yok. Yani kısaca ben bu anakartta sorunsuz bunu kullanabilir miyim?

Bu anakartta sorunsuz kullanılır, ileriki yükseltmeler vs için uyarmak istedim sadece.

Yine de bu attığın hoşuma gitti. Kaliteli de bir PSU. Ama böyle demen de kafamı karıştırdı. Planlarım arasında yok anakart değişimi. Ama ya çıkarsa bir gün? :D

Burasını ben bilemem, her upgrade edilecek anakartta 8+4 olacak diye bir kaide yok tabii ki 8 pinle de derdimizi anlatabiliriz.

Burasını ben bilemem, her upgrade edilecek anakartta 8+4 olacak diye bir kaide yok tabii ki 8 pinle de derdimizi anlatabiliriz.

8+4 veya 8+8 üst düzey anakartlarda olmaz mı zaten? Giriş, orta seviyede olmaz herhalde. Benimkin de bile 8 var sadece orta seviye olmasına rağmen.

Bazen orta seviyede görülüyor, anakart modeline bakınca görülüyor zaten.

Hmm, evet. Z serisi anakartlar da 8+4 var. Şimdi daha iyi anladım.

Bir arkadaşım da 2004 üretim PSU kullanıyor. Ona bakaraktan çokta açılmayım dedim.

Uzun ömürlü olsun benim için artık yeterli. 1 haftadır arıyorum kafayı yedim artık.

@Sir Benjamin

Başka bir yerde Aerocool Project 7 buldum. Fiyatı biraz kabarık. Tier List'ler de A kalite olduğu yazıyor. Ama hepsi burada sitesindeki yorumları çok kötü. Senin yorumun nedir?

Son düzenleme:
Fan kontrolcusunun kronik sorunlu olma olasiligi var, o yuzden riskli.

Geri
Yukarı