THH başvurusunda ölü piksel iadesi için hangi talep seçilir?

ffck1

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Monitörümdeki ölü pixel nedeniyle ilk defa THH'ye başvuru yapacağım, iade için hangi talebi seçmemiz lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bedel iadesini içeren sözleşmeden dönme gibi bir seçenek vardı, o olacak sizin talebiniz. Ancak iade yerine ayıpsız misli ile değişimi seçmenizi tavsiye ederim. 6-12 ay içinde monitörün fiyatı artabilir ve pişman olabilirsiniz.

Hocam iade olarak başvurdum 1 ölü pixelden şimdi 1 tane daha ölü pixel oluşmuş şimdi fark ettim.
Başvuru dosyasınıda değiştiremiyorum 1 ölü pixel diye başvurmuştum.

Sorun olmaz, yargıtay'a göre bir ölü piksel bile ayıptır.

Monitörü 2. ölü pixel çıktığında kutuladım eski monitörü mu kullanıyorum bakalım süreç nasıl işleyecek.

Hocam birde ilk aldigimda başka bir nedenden dolayı servise gitmişti monitör onu eklemedim direkt ölü pixelden yazdım birşey olmaz dimi eklemedim diye.

Son düzenleme:
Monitörü 2. ölü pixel çıktığında kutuladım eski monitörü mu kullanıyorum bakalım süreç nasıl işleyecek.

Hocam birde ilk aldigimda başka bir nedenden dolayı servise gitmişti monitör onu eklemedim direkt ölü pixelden yazdım birşey olmaz dimi eklemedim diye.
Ekleseydiniz daha iyi olurdu. Yargıtay kararlarını eklediyseniz kazanırsınız diye düşünüyorum. Monitörü kutulamanıza gerek yok, kullanmaya devam edin bence.

Ekleseydiniz daha iyi olurdu. Yargıtay kararlarını eklediyseniz kazanırsınız diye düşünüyorum. Monitörü kutulamanıza gerek yok, kullanmaya devam edin bence.

Kutuladım vallahi kullanasım gelmiyor öyle olunca yargıtay kararını eklemedim ama 1 ölü pixelin bile ayıp olduğunu yazdım ve ASUS'a mail atmıştım 1 ölü pixel normal sayılıyor diye mail atmıştı onu ekledim bir de ölü pixelin fotoğrafını ekledim.

Geri
Yukarı