THH başvurusunda uyuşmazlık bedeline ne yazılmalı?

Aracı kurumu değil direkt satıcı firmayı şikayet etmesi gerekli.
Ben ne demiştim? Satıcı firma sitede çıkan sözleşmede Techburada görünüyor zaten. Arkadaşın sözleşmesinde farklılık olabilir.

Techburada ile pratikte netice alınamıyorsa sadece "pratikte" direkt Avrasya Teknoloji'ye başvuruda bulunulması gerekiyor denilebilir ancak bunu siz belirtmeden nerden anlayacağız? Usulen olması gereken satıcıya karşı başvuruda bulunulmasıdır. O iki firma kendi arasındaki bağı kendisi çözsün bu husus tüketiciyi (sözleşmede aksi belirtilmedikçe) bağlamamalı.

Yalnız bu sözleşmeyi incelediğimde alakasının ne olduğu belli olmayan başka bir website ismine rastladım. Bu husus benim satın alım yapmama engel olabilirdi.

Ben ne demiştim? Satıcı firma sitede çıkan sözleşmede Techburada görünüyor zaten. Arkadaşın sözleşmesinde farklılık olabilir.

Techburada ile pratikte netice alınamıyorsa sadece "pratikte" direkt avrasya Teknoloji'ye başvuruda bulunulması gerekiyor denilebilir ancak bunu siz belirtmeden nereden anlayacağız? Usulen olması gereken satıcıya karşı başvuruda bulunulmasıdır. O iki firma kendi arasındaki bağı kendisi çözsün bu husus tüketiciyi (sözleşmede aksi belirtilmedikçe) bağlamamalı.

Yalnız bu sözleşmeyi incelediğimde alakasının ne olduğu belli olmayan başka bir web site ismine rastladım. Bu husus benim satın alım yapmama engel olabilirdi.

Techburada, Molecule PC gibi firmalar zaten Avasya teknolojinin o yüzden ana firmayı şikayet etmesi gerekli.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı