THH başvurusunda uyuşmazlık tutarını unutmak

Ferit34

Hectopat
Yer
ASUSTANBUL
Merhaba arkadaşlar, ürün iadesi için başvuru yaptım fakat uyuşmazlık tutarını unuttum diğer tüm bilgiler doğrudur. Ayrıca faturanın PDF halini yükledim. Herhangi bir sorun olur mu?

KS
KS
Ferit34

Ferit34

Hectopat
Yer
ASUSTANBUL
Merhaba arkadaşlar, iade sorunu için Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulundum, fakat uyuşmazlık bedelini unuttum yazmayı. Daha doğrusu fatura fiyatı falan yazmadığı için pek önemsemedim. Ama faturanın PDF halini yükledim. Sorun olur mu yazmamış olmam?

Handsome Reis

Megapat
Makaleler
23
Yer
Antiocheia
Bundan bahsediyorsanız sıkıntı olacağını düşünmüyorum.
1546699750111.png

akgul1

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba,

Tüketici Hakem Heyetine 4 ay önce başvuru yaptım, internet ile ilgili hiçbir şeyi umursamıyorlar. Bana halen dönüş yapmadılar. Sanırım unutmuş olman da bir şeyi değiştirmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
KS
KS
Ferit34

Ferit34

Hectopat
Yer
ASUSTANBUL
Merhaba,

Tüketici Hakem Heyetine 4 ay önce başvuru yaptım, internet ile ilgili hiçbir şeyi umursamıyorlar. Bana halen dönüş yapmadılar. Sanırım unutmuş olman da bir şeyi değiştirmez.
Ooo o zaman dediğiniz gibi yazmıoş olsakta bişe değişmeyecekmiş sanırım. Neyse o parayla acı bir tecrübe edinmiş olduk.

Son düzenleyen: Moderatör:

261538

Megapat
Makaleler
96
Merhaba,

Tüketici Hakem Heyetine 4 ay önce başvuru yaptım, internet ile ilgili hiç bir şeyi umursamıyorlar. Bana halen dönüş yapmadılar. Sanırım unutmuş olman da bir şeyi değiştirmez.

2 Gün önce konuyu açtım ve şuan direk ilerleme aldı, sizin mesele neydi bilmiyorum ama boşverilmiş bir kurum değil yanlış düşünüyorsunuz.
Adsız.png

261538

Megapat
Makaleler
96
Eki Görüntüle 357507
Ekteki başvurumu gözden geçirebilirsin. 07/09/18 tarihinde başvurdum.

Neden böyle olduğu hakkında fikrim yok, hani yoğunluk felan diyecemde baya bir olmuş, gidip sordurdunuz mu durumu eceba ?

Bu kadar sarkanı ilk defa gördüm, çoğu kısa zaman içinde çözülmüş internette gördüklerimin hepsi o şekildeydi.

Yeni konular

Yukarı