THH başvurusunda uyuşmazlık bedeline ne yazılmalı?

Hesef

Decapat
Daha fazla  
Selam, arkadaşım Techburada isimli firmadan bir monitör aldı, birkaç gündür kargolamayınca ürünün durumunu sormak için aradığında ise ürünü zamlı fiyattan almadığı için kargolmayacaklarını ve ücret iadesi yapacaklarını söylediler. Monitör yaklaşık 3500 idi zamlayıp 3900'e çıkarmışlar. Şimdi arkadaşım uyuşmazlık bedeli olarak ne yazmalı? Aradaki 400TL'yi mi? Aldığı fiyat olan 3500'ü mü yoksa güncel fiyat 3900'ü mü?

@Hesef ne ödediyseniz onu yazmalısınız. Bu hususun bağlayıcı olduğunu sanmıyorum. Üst tutarı yazsanız dahi muhtemelen ödediğiniz tutar üzerinden karar verilecektir.

selam, arkadaşım Techburada isimli firmadan bir monitör aldı, birkaç gündür kargolamayınca ürünün durumunu sormak için aradığında ise ürünü zamlı fiyattan almadığı için kargolmayacaklarını ve ücret iadesi yapacaklarını söylediler. Monitör yaklaşık 3500 idi zamlayıp 3900'e çıkarmışlar. Şimdi arkadaşım uyuşmazlık bedeli olarak ne yazmalı? Aradaki 400TL'yi mi? Aldığı fiyat olan 3500'ü mü yoksa güncel fiyat 3900'ü mü?

Satın aldığınız fiyatı yazacaksınız ve şikayette bulunmanız gereken firma avasya teknoloji.Benzer bir sorunu yaşamıştım ve haklı bulundum thh tarafından.

Satın aldığınız fiyatı yazacaksınız ve şikayette bulunmanız gereken firma avasya teknoloji.Benzer bir sorunu yaşamıştım ve haklı bulundum thh tarafından.

Çok sağolun, peki bu süreç ne kadar sürdü? Ayrıca biz direkt techburada firması üzerinden şikayet oluşturduk oradan aldığımız için sorun olur mu?

Çok sağ olun, peki bu süreç ne kadar sürdü? Ayrıca biz direkt Techburada firması üzerinden şikayet oluşturduk oradan aldığımız için sorun olur mu?

Direk THH'ye başvurun. Ben 2 defa başvurdum birinde yanlışlıkla Hepsiburada yazmıştım o reddedildi. Avasya teknoloji hakkında yaptığım şikayet kabul edildi.Yaklaşık 2-2,5 ay sürdü süreç.

Mesafeli satış sözleşmenizde satıcı olarak kim görünüyor?

Aracı kurumu değil direk satıcı firmayı şikayet etmesi gerekli.

Direk THH'ye başvurun. Ben 2 defa başvurdum birinde yanlışlıkla Hepsiburada yazmıştım o reddedildi. Avasya teknoloji hakkında yaptığım şikayet kabul edildi.Yaklaşık 2-2,5 ay sürdü süreç.

Aracı kurumu değil direk satıcı firmayı şikayet etmesi gerekli.
Techburada'dan aldığım için orayı yazıyorum o zaman, teşekkürler.

Geri
Yukarı