THH Bilirkişi Görüşü sonrası şikayet ne zaman karara bağlanır?

Öncesinde hiç sorun yaşamamıştım bende iyi bir firma sanıyordum orada yazan yorumlardan dolayı ama şunu da unutmamak lazımmış kendi siteleri sonuçta olumsuz yorumlara izin vermiyor olabilirler.

İstanbul da başvuru yaptım il tüketici hakem heyetine gitmiş başvurum sürecin neden bu kadar yavaş ilerlediğini bende bilmiyorum ilk başvurum.
24.08.2021 tarihi ile gündeme alındı bu hafta umarım bitecektir :)

Bilirkişi incelemesi için cihazı kaç günlüğüne teslim ediyorsunuz? Laptop için başvurdum, 12 Ağustos gecesi başvurdum 13 Ağustos sabahı savunması istendi aşamasına geldi. Şimdilik süreç hızlı gibi inşallah böyle devam eder.

Bilirkişi incelemesi için cihazı kaç günlüğüne teslim ediyorsunuz? Laptop için başvurdum, 12 Ağustos gecesi başvurdum 13 Ağustos sabahı savunması istendi aşamasına geldi. Şimdilik süreç hızlı gibi inşallah böyle devam edebeni.

Bilirkişi incelemesi için cihazı kaç günlüğüne teslim ediyorsunuz? Laptop için başvurdum, 12 Ağustos gecesi başvurdum 13 Ağustos sabahı savunması istendi aşamasına geldi. Şimdilik süreç hızlı gibi inşallah böyle devam eder.

Benimki dış görüntüde olduğu için 5 dk kadar inceledi raporu tutup telefonu teslim etti. Sizin bilgisayarınızın sorunu neydi?

Benimki dış görüntüde olduğu için 5 dk kadar inceledi raporu tutup telefonu teslim etti. Sizin bilgisayarınızın sorunu neydi?

Teknik servise bakım amaçlı yolladığım cihazın hard diski arızalı geldi, kullanıcı tarafından takılan HDD arızalı dediler fakat öyle bir durum söz konusu değil. Acer servis saçmalığı

Teknik servise bakım amaçlı yolladığım cihazın hard diski arızalı geldi, kullanıcı tarafından takılan HDD arızalı dediler fakat öyle bir durum söz konusu değil. Acer servis saçmalığı
Hepsiburada hızlı davrandı. Benim bilgisayar yarın geliyor. Senin içinde hayırlısı olur inşallah.

İnternete baktığımda çok şikayet var bu konuda çoğunlukla paralarını geri almışlar umarım sizde kısa zamanda alırsınız.

İnternete baktığımda çok şikayet var bu konuda çoğunlukla paralarını geri almışlar umarım sizde kısa zamanda alırsınız.

Talep olarak değişim seçtim konunun sonuna da değişim ya da ücretsiz onarım yazdım. Anakart sıvı teması olduğunu da sanmıyorum. Hard disk arızasını bile söyleyemiyorlar. İnşallah kısa sürer.

Sebep? Ücretsiz onarım seçecektim sen dedin diye değiştirdim. İnşallah iade olmaz.
Değişim seçildiyse benzer ürün vermek zorunda eğer stokta yoksa ücretsiz onarım daha sonra iade diye biliyorum. Yani tercihlere göre hareket edilmesi gerekir.

Değişim talebinde firma ücret iadesinde bulunabiliyor ama firma isteğinizi yerine getirmediği için ilamlı icra takibi başlatıp ürün stokta varsa alabilirsiniz diye biliyorum şikayet.com adlı sitede buna benzer bir şeyle karşılaşmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı