THH yapılan başvuru 40 gündür "Savunması İstendi" olarak gözüküyor

AntenOS

Hectopat
Makaleler
2
Öncelikle merhabalar,

Teknobiyotik'le yaşadığımız sorundan dolayı THH'a başvurdum. Başvuruyu yaptıktan sonraki gün "Savunması İstendi" aşamasına geçildi. Ve günümüze geldiğimizde 40 gündür hala "Savunması İstendi" olarak gözüküyor. 30 gün süresi olduğu yazıyor ama 40. güne geldik hala bekliyorum.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhabalar,

Teknobiyotik'le yaşadığımız sorundan dolayı THH'a başvurdum. Başvuruyu yaptıktan sonraki gün "savunması istendi" aşamasına geçildi. Ve günümüze geldiğimizde 40 gündür hala "savunması istendi" olarak gözüküyor. 30 gün süresi olduğu yazıyor ama 40. güne geldik hala bekliyorum.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Savunması istenmiş. Hala gelmemiş. Sanırım satıcı cevap vermedi.

Son düzenleme:
2520 TL uyuşmazlık var arada ben para iadesi istemediğimden dolayı yaptım zaten bu başvuruyu. Ayrıca istese de yapamaz akortek bilişim tarafından gelen paranın kabul edilmemesi gerektiğini bankamla konuştum.

Ne olacak peki şimdi?

@Yusuf Halil Sağaz

@Quantum9

Hocam açıkçası bu işler zaman gerektiriyor ve yavaş işliyor. Mecbur bekleyeceksiniz.

2520 TL uyuşmazlık var arada ben para iadesi istemediğimden dolayı yaptım zaten bu başvuruyu. Ayrıca istese de yapamaz Akortek Bilişim tarafından gelen paranın kabul edilmemesi gerektiğini bankamla konuştum.

Ne olacak peki şimdi?

@Yusuf Halil Sağaz

@Quantum9
Hocam bu firmaların bir taktiği. Savunma süresi dolduktan belli bir süre sonra hesabınıza iade yapıyorlar parayı.
Sonra THH ye belgeyi sunuyorlar, para iadesi gerçekleştiği için, THH başvuru sonuçlanmıştır diyor.
Para iadesini onaylıyor THH.

Yeni konular

Geri
Yukarı