THREAD STUCK IN DEVICE Driver mavi ekran hatası

waxy34

Femtopat
Merhaba. Son iki haftadır kendimce neredeyse her şeyi denedim. Fakat çözüme kavuşturamadım. Arkadaştaki "GTX 1070" ekran kartını bir hafta kullandım hiçbir sorun yaşamadım. Benim R9 285'i kullanınca sorun devam ediyor. Ekran kartının Driver'ı güncel. Umarım çözüm üretebiliriz. Umarım dosyayı doğru paylaşabilmişimdir.

Son düzenleyen: Moderatör:
XMP'yi kapat, GOMPlayer'ı kaldır. Açıksa CBP'yi kapat. Ek olarak bunu kur: DirectX İndirme Aracı
Ram frekansını varsayılan ayarlara çekip deneyin. Bir de hangi driver sürümünü kurdunuz?
XMP zaten kapalı konumda kalmış. BIOS güncellemesi yapmıştım ondan sonra sanırım. DirectX zaten kuruluymuş. PUBG oynarken de Tarayıcılarda gezerken de oluyor bu durum. Hatta oyunu kapatıp bilgisayarı kapat tuşuna bastığımda dahi oldu. GOM Playeri ise az önce indirmiştim misalen. Daha öncesinde hataları alırken hiç yoktu. Sorunun programlarda olduğunu düşünmüyorum anladığım kadarıyla.

XMP zaten kapalı konumda kalmış. BIOS güncellemesi yapmıştım ondan sonra sanırım. DirectX zaten kuruluymuş. PUBG oynarken de Tarayıcılarda gezerken de oluyor bu durum. Hatta oyunu kapatıp bilgisayarı kapat tuşuna bastığımda dahi oldu. GOM Playeri ise az önce indirmiştim misalen. Daha öncesinde hataları alırken hiç yoktu. Sorunun programlarda olduğunu düşünmüyorum anladığım kadarıyla.
Sorun çıkartabiliyorlar, örnekleri var. CPB'yi kapattın mı?
Memtest86 rehberini uygulayıp sonucu paylaşır mısın?

Hayır sanırım yanlış yüklediniz.
jsWT8J.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı