Thrustmaster Direksiyonların Birçoğu artık Vatan'da Satışta!

Ramazan Çapkın

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri/Talas
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop: i5-12500H RTX3050 4GB 8x2 3200mh Ram
Direksiyon: T300 Rs GT Edition
Meslek
Amatör Sim-Racer
Thrustmaster direksiyon setlerinde Türkiye pazarının tekeli olan Gelbura.com direksiyonları uçuk fiyatlardan satıyordu. Sonunda Vatan'ın Stokları yenilemesi ile Thrustmaster ürünlerini çok daha ucuza almak mümkün. Aşağıda fiyat karşılaştırması bulunmakta. (Daha bir çok üründe fiyat farkı var aşağıdakiler şahsen daha önemli olan ürünler)

T300 RS GT Edition
Vatan 15.989TL
Gelbura 23.876,50TL

T248
Vatan 13.909TL
Gelbura 21.226,50TL

TS-PC Racer
Vatan 20.559TL
Gelbura 27.003,50TL
(TS-PC' setinde pedallar dahil değildir)

T3PM Pedal Seti
Vatan 6.739 TL (Kutulu)
Gelbura 8.374,00TL (Kutusuz)

TLCM Pedal Seti
Vatan 11.129 TL
Gelbura 18.999,00 TL ( Hepsiburada üzerinden satıyorlar web sitelerinde yok)

Son düzenleyen: Moderatör:
Thrustmaster direksiyon setlerinde Türkiye pazarının tekeli olan Gelbura.com direksiyonları uçuk fiyatlardan satıyordu. Sonunda Vatan'ın Stokları yenilemesi ile Thrustmaster ürünlerini çok daha ucuza almak mümkün. Aşağıda fiyat karşılaştırması bulunmakta. (Daha bir çok üründe fiyat farkı var aşağıdakiler şahsen daha önemli olan ürünler)

T300 RS GT Edition
Vatan 15.989TL
Gelbura 23.876,50TL

T248
Vatan 13.909TL
Gelbura 21.226,50TL

TS-PC Racer
Vatan 20.559TL
Gelbura 27.003,50TL
(TS-PC' setinde pedallar dahil değildir)

T3PM Pedal Seti
Vatan 6.739 TL (Kutulu)
Gelbura 8.374,00TL (Kutusuz)

TLCM Pedal Seti
Vatan 11.129 TL
Gelbura 18.999,00 TL ( Hepsiburada üzerinden satıyorlar web sitelerinde yok)
T300 RS GT fiyatlarını incelerken Vatanda fiyatın ucuz olduğunu görünce bir sıkıntı veya kimsenin görmediği bir indirim var sandım. Meğerse durum farklıymış :) Aradaki fiyat farkı bayağı yüksek. Gayet güzel bir gelişme :)

Vatan, fiyatları arttırılmış şekilde güncelledi maalesef
Gördüm hocam. Muhtemelen ilk başta, gelişine özel ucuz fiyata koymuşlardı. Şimdi de zam yaptılar ama gelbura.com ile anlaşıp yükseltmişte olabilirler.

Gördüm hocam. Muhtemelen ilk başta, gelişine özel ucuz fiyata koymuşlardı. Şimdi de zam yaptılar ama gelbura.com ile anlaşıp yükseltmişte olabilirler.
Ucu yine tüketiciye dokunuyor, madem o fiyatlardan satabiliyorsunuz satın insanlar faydalansın. Bari ay sonunu bekleselerdi heveslenmiştim almaya, şimdi alır mıyım? hiç sanmıyorum...

Ucu yine tüketiciye dokunuyor, madem o fiyatlardan satabiliyorsunuz satın insanlar faydalansın. Bari ay sonunu bekleselerdi heveslenmiştim almaya, şimdi alır mıyım? hiç sanmıyorum...
Hocam şaka gibi ama direksiyonlar gelbura.com'da yine zamlanmışlar 😃. Vatan Bilgisayar'da halen ortalama olarak 2.000-2.500 lira daha ucuz. Umarım bundan sonra bir daha (dolar artmadığı sürece) zam gelmez.

İtopya satıyordu, taksitle alacaktım, o da Thrustmaster'la ilgili tüm ürünlerini stoktan kaldırmış gelbura.com ile bence iki site de anlaştı gerçekten insanın hevesini kursağında bırakıyorlar...

Dosya Ekleri

• itopya-t300rsgt-19-09-2023.png.png
    itopya-t300rsgt-19-09-2023.png.png
    9,1 KB · Görüntüleme: 30

Geri
Yukarı