TikTok hesabım çalındı

canerylmz61

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi günler dilerim, TikTok'da hesabıma ortak almıştım fazla vaktim olmadığı için. Ortak almadan önce kişiden numarasını istemiştim attı ama bu sabah baktığımda hesabımın bütün bilgilerini değiştirmiş. Biraz araştırma yaptım mavi tik olmadığı sürece geri alınamıyormuş. Numarasını savcılığa versem bulabilir miyim?

Dosya Ekleri

• 6801CC0B-04D6-435D-8948-5552BE765D7B.jpeg
    6801CC0B-04D6-435D-8948-5552BE765D7B.jpeg
    91,8 KB · Görüntüleme: 89
Herkese iyi günler dilerim, TikTok'da hesabıma ortak almıştım fazla vaktim olmadığı için. Ortak almadan önce kişiden numarasını istemiştim attı ama bu sabah baktığımda hesabımın bütün bilgilerini değiştirmiş. Biraz araştırma yaptım mavi tik olmadığı sürece geri alınamıyormuş. Numarasını savcılığa versem bulabilir miyim?
Hocam emin olun tiktok hesabinin ugruna davana kimse bakmaz. 😀

Hesapta kaç takipçi var ki savcılığa gidecek kadar kararlısınız?

Desteğe yazın. Onun dışında yol yok gibi.

Ayrıca evet geçmiş olsun.

Ben bunu dedim fakat siz yine de hesabı almaya çalışın. Baktınız olmuyor yapacak bir şey yok

Gene de desteğe yazacağım ama numarası elimde ve hiçbir şey yapamamak koyuyor bana. Savcılığa başvursam numarasını ve mesaj görüntülerini göstersem gene de bulamazlar mı?

Geri
Yukarı