TikTok saçmalığı

TikTok'daki herhangi biri bilgisayar konusunda @Caner Uncu @rohatbaba123 @Yener K. gibi üyelerden daha bilgilidir, benden size bir bilgi.
Yazan kişiye bak ya :D.
1609955890934.png

Tamam beni geçtim, bari forumun en bilgililerini koymasaymış.

Hocam bana dediler bir tane katil yayın açıp insanlara küfür ediyormuş o kim?
Hocam bir şey oldu bakın hayatımda böyle oldu bakar mısınız?

Ekran Görüntüsü (10).png

Hocam uyarı puanı 0 diyor ama bazıları bir size söyleyeyim aklımda olan şey 101010101010 hacker kodlarına benzeyen bir şey var aklımda.

Hocam yeni kişiler yapıyor ben saçma videolar izlemiyorum. Hep Enis falan kafana takma ama öyle birini görürsen kaçarak uzaklaş o gıcıklardan. Bende uzaylı görmüş gibi tepki yaparak kurtulurum. Çok aptallar uyuz olurum kusura bakma bulmaya çalıştım uyuz olan ama bulamadım.
T*ktok dünyanın başına gelmiş en güzel şeydir. Kim akıllı kim değil görmemizi sağlıyor.

Katılıyorum akılsızlar sabahtan akşama kadar çeksinler bizde onları çekemediğmiz için yalnız sanalım kendimizi. ferahladım bir tek gıcık olan ben değilmişim.

Beyin parayla satılsaydı, bazılarına bol keseden alırdım, yapacak bir şey yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzleyip zihinsel bir hastalığa yakalanmanız halinde sorumlu değilim.

Ya bence bir kenara bırakalım TikTok saçma değil TikTok'u kullananlar saçma örnek mi istiyorsunuz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
TikTok: Saçmalık.
YouTube: Saçma sapan videolar.
Twitter: Uzun süre beklediğim için hesabımı askıya aldılar.
Facebook: Bana küfür ettiler.

Bu ne sosyal medya saçmalığı?

Sanırım tek iyi sosyal medya burası burada yazım yanlışından puan gidiyor.

Geri
Yukarı