TikToK'dan nasıl para kazanılabilir?

Merhaba. TikTok hesabım var. 11,5 k takipçili. Videolarım en az 50kdan 1 milyona kadar izlendi. Bu videolardan nasıl para kazanabilirim? Araştırdım ama canlı yayından, sponsordan para kazanmak istemiyorum. TikTok bana bu videolardan canlı yayın açmadan, sponsor olmadan para verir mi?

Merhaba. TikTok hesabım var. 11,5 k takipçili. Videolarım en az 50kdan 1 milyona kadar izlendi. Bu videolardan nasıl para kazanabilirim? Araştırdım ama canlı yayından, sponsordan para kazanmak istemiyorum. TikTok bana bu videolardan canlı yayın açmadan, sponsor olmadan para verir mi?

TikTok'ta sadece canlı yayın üzerinden para kazanabilirsiniz.

Kesin cevap şu ya yatağının arkasına ekranda gözükecek şekilde bir monitör bağlayıp chate yaptıklarından like takip gibi şeylerden oraya ses ve video atıp kendini uyutmadan para kazanabilirsin ya da kafana bir poşet geçirip bu ne yapıyor ya diyerek yayınına katılan insanlardan para kazanabilirsin son olarak da yayına senden bir tık yüksek takipçili birisi gelirse atıyorum bu kişi X ve şöyle diyeceksin X ne yaptın X geldi X Allah aşkına şunu at falan diyeceksin ya da Basic olarak oyun yayını yapabilirsin kolay gelsin.

Oyun videoları çek, canlı yayında g. Boğazını yırt, linç at, linç ye, ifşa videosu, dans videosu, dilencilik, insanların sadece %1 bunu yapabiliyor çek, story paylaş, yüzümü gösteriyorum çek, cellat benim babam çek, Rus kızlar, Kore'li erkekler, sigma, futbol, orijinal içerik çek, 1000 kere paylaşılmış videoları tekrar paylaş, kemalist ol, kafir ol ve tebrikler👏

Ürün tanıtımı yaparak para kazanıyorlar. Belki bu tarz teklifleri bulabileceğiniz bir site ya da bu işlere bakan bir ajans olabilir. Sizin ulaştığınız kitle para harcıyorsa kesinlike size ödeme yaparlar yani borsa veya da girişim ile alakalı bir kanalınız varsa firmalar kendi ürünlerini tanıtmak için sizi kullanabilirler. Mesela dryice yani kurubuz üreten bir makine var normalde insanların ilgisini çekmeyecek bir makine adamlar tahmini edebileceğiniz kar miktarını yazıyor oraya ne kadar sürede amorti edeceğinizi yazıyor o ürünün satışları artıyor. Bahsettiğim makinede pahalı yani 1 tanesinin satışı zaten reklam giderini çıkarttığından büyük ödemede alabilirsiniz.

Önemli olan izlenmeden çok nasıl bir kitleye hitap ettiğiniz oyun videoları çekiyorsanızda gene ulaşabileceğiniz kitle var ne çektiğinize göre ne satabileceğinize göre değişiyor. Fİrmalara 2-3 bin TL koymaz eğer satışları artırabilecekseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı