Tinder'da eşleşen birinin eşleşmeyi kaldırması

my last mistake

Hectopat
Ya anlamadığım, arkadaş şimdi bir kadın vardı, superlike attım -yalan atıyorsam ne olayım- Monica Belluci gibi ama 40 yaşında. Dedim zaten hayatta dönmez de.

Bir baktım ertesi gün eşleşmişim, elim ayağım titredi. Dedim "Yazsam mı, ne yapsam?" Fotoğrafları da hep yaşadığım şehirde, fake değil yani. Hadi yazıyorum dedim, selam yazdım.

Selam yazdı, sonra eşleşmeyi kaldırdı. Aferin sana, başın göğe ermiştir inşallah. Amacı ne ki bu eşleşmeyi kaldıranların? Acaba çocuk üzülmesin diye falan mı eşleşti, ne oldu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizi eklediğine sonradan pişman olmuş da olabilir ne de olsa hepimiz insanız hocam her gün farklı ruh haline bürünebiliyoruz.

Vay be artık nasıl bir tipsem düşmanlarımı ilk eklettirip sonra pişmanlık yaşatıyorum. Tipime edeyim, demek ki ilk bir salise bir yakışıklı görünüp, sonra Gollum'a mı dönüyorum noluyor acaba?

Yoldan geçerken de öyle oluyor, bir bakıyorlar sonra "ıy aman allahım" dercesine hemen gözünü çeviriyorlar. Allah belamı vermiş benim, neyse ben kendimi oyunlara, dış kapılara açılan dünyalara veriyim neyine senin Tinder Minder.

Neyine olm neyine lan, ben de ümitler kurdum dün işte buluşuruz, güzel bir mekana götürürüm falan. Rezillik lan bu nasıl rezillik, görüldü yazdıktan 5 saniye sonra mutasyon mu geçiriyorum acaba noluyor bu nasıl bir şans.

Neyse ebediyen kaldırdım bu kaçıncı ya Tinder ekibi dalga mı geçiyor acaba benle?

Vay be artık nasıl bir tipsem düşmanlarımı ilk eklettirip sonra pişmanlık yaşatıyorum. Tipime edeyim, demek ki ilk bir salise bir yakışıklı görünüp, sonra Gollum'a mı dönüyorum ne oluyor acaba?

Yoldan geçerken de öyle oluyor, bir bakıyorlar sonra "ıy aman allahım" dercesine hemen gözünü çeviriyorlar. Allah belamı vermiş benim, neyse ben kendimi oyunlara, dış kapılara açılan dünyalara vereyim neyine senin tinder minder.

Neyine olm neyine LAN, ben de ümitler kurdum dün işte buluşuruz, güzel bir mekana götürürüm falan. Rezillik LAN bu nasıl rezillik, görüldü yazdıktan 5 saniye sonra mutasyon mu geçiriyorum acaba ne oluyor bu nasıl bir şans.

Neyse ebediyen kaldırdım bu kaçıncı ya tinder ekibi dalga mı geçiyor acaba benimle?

Hocam bu kadar abartmayın saçma sapan uygulamalar ile kız bulacağınıza çevrenizdeki kızlarla ilişki kurmaya çalışın çevrenizde kız yoksa arkadaşlarınızın arkadaşları ağlamayana meme yok. :D

Ya anlamadığım, arkadaş şimdi bir kadın vardı, superlike attım -yalan atıyorsam ne olayım- Monica Belluci gibi ama 40 yaşında. Dedim zaten hayatta dönmez de.

Bir baktım ertesi gün eşleşmişim, elim ayağım titredi. Dedim "Yazsam mı, ne yapsam?" Fotoğrafları da hep yaşadığım şehirde, fake değil yani. Hadi yazıyorum dedim, selam yazdım.

Selam yazdı, sonra eşleşmeyi kaldırdı. Aferin sana, başın göğe ermiştir inşallah. Amacı ne ki bu eşleşmeyi kaldıranların? Acaba çocuk üzülmesin diye falan mı eşleşti, ne oldu?
Matrix filmindeki o ablaya benziyordu ha? Üzüldüm hocam size.

Yeni konular

Geri
Yukarı