TITAN X vs 980 SLI

@Asya Ay bunları söyleyen tek bir ben olsam tamam diyip gideceğim de, arkadaş da aynı şeyi demek istiyor zaten. Yardım amaçlı bir forum burası, yardım etmek istediğinizi siz söylemeden de anlayabilirim. Neyse kime laf anlatıyorum ki, daha öncesinden sizi de, vereceğiniz cevapları da tahmin ediyorum zaten. Hadi iyi forumlar...
:D Karşı tarafın beyninin anlatılmak istenen şeyi algılayamaması gerçekten kötü bir durum ve kötü hissettiriyor bana.
Siz konuşma bitiminde cinsiyet soran bir kişisiniz, cinsiyete göre muamele edipte böyle konuşmak inanın ikilemde bırakıyor insanı.

Benim anlamadığım @Asya Ay arkadaşımızın cümlelerini okumadan mı yorum yapıyorsunuz? Arkadaş demişki bazı yerlerde beyaz vs. oluyor siz yok FPS düşüyor yok bilmem ne anlıyorsunuz artık okumadan anlamadan cevap vermeyin. Arkadaş diyor ki GTX 970'in performansından memnun değilim bu onun düşüncesi beğenmeyebilir herkes beğencek diye bir kaide yok. 3.5 GB olayı ise Nvidia'nın bilgisinde olan bir şey yani o kısım yazılımla çözülecek olsa çözerler zaten donanımsal olarak orası öyle yoksa o kartla GTX 980 arasında nerdeyse fark olmayacaktı. Bu arada GTX 980 F/P olarak iyi değil bana göre.
İçime su serptiniz şuan tam anlamıyla. Konunun başından beri anlattıklarımı yanlış anlayıp hakaretlere maruz kaldım. Sonunda gerçekten düşünen biri, teşekkür ederim.

@Asya Ay bakın ben saygımı bozmak istemiyorum ama inanın buna zorluyorsunuz! Ben onu sırf merakımdan sormuştum, sormaz olaydım! @Onur Akgül 'e çok fazla hak verdim şuanda ben, insanlara acaip bir şekilde tepeden bakıyorsunuz siz! Büyük bir ego kaplamış sizi. Doğruyu söylemek gerekirse, en başında ben sadece dostça yaklaştım ve sordum. Bunun cinsiyet ayrımı ile alakası yok.

@Asya Ay bakın ben saygımı bozmak istemiyorum ama inanın buna zorluyorsunuz! Ben onu sırf merakımdan sormuştum, sormaz olaydım! @Onur Akgül 'e çok fazla hak verdim şuanda ben, insanlara acaip bir şekilde tepeden bakıyorsunuz siz! Büyük bir ego kaplamış sizi. Doğruyu söylemek gerekirse, en başında ben sadece dostça yaklaştım ve sordum. Bunun cinsiyet ayrımı ile alakası yok.
Konu sonuna kadar tartışmalı davranıp sonradan düzelmenizi neye borçluyuz uykulu bey ? Siz taraf tutarak davranabilirsiniz, şu konuşmalarıma da ego dediniz ya, ben sizin durumunuzu az çok anladım zaten. :)
İyi sosyaller.

@Because Im Batman hayır, ben konu hakimi değilim, tamam. Konuya baktım sonlara geldiğimde ise gene Asya Ay'ın birileriyle tartıştığını gördüm ve müdahale etmek istedim. Etmez olaydım! Cidden. Artık yok, bu şahsı gördüğüm yerde kaçacağım ben...
Bak görüyorsunuz gene aynısını yapmış, ukalalığını nasıl da konuşturuyor! Yok tamam, kazandın, ukala da değilsin, egolu da değilsin. Pes ediyorum ben.

@Because Im Batman hayır, ben konu hakimi değilim, tamam. Konuya baktım sonlara geldiğimde ise gene Asya Ay'ın birileriyle tartıştığını gördüm ve müdahale etmek istedim. Etmez olaydım! Cidden. Artık yok, bu şahsı gördüğüm yerde kaçacağım ben...
Bak görüyorsunuz gene aynısını yapmış, ukalalığını nasıl da konuşturuyor! Yok tamam, kazandın, ukala da değilsin, egolu da değilsin. Pes ediyorum ben.
Gerçekten farklı bir düşünce yapınız var. Farklı düşünmek iyidir abartmadığınız sürece, iyi sosyaller. :neo::neo:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı