TITAN X vs 980 SLI

Doğrusunu söylemek gerekirse sizde pek anlamamışsınız. Ben hiçbiryerde oyun kasıyor veya donuyor, fps düşüyor dedim mi ? Buna göre yorum yapın. Bende isimlerden yola çıkarak iyi bir cevap verebilirdim ama saygısızlık lugatımda yok. :)
İnsanlara tepeden bakma gibi bir alışkanlığın olmasa, insanların benim ne demek istediğimi gayet iyi bir biçimde anlayacaklarını bilirdin. Ayrıca senin dediğin sorunun ekran kartıyla bir alakası olmadığını ben sana alaycı bir şekilde anlatmadıysam, o benim saygımdan! Ukalasın. Harbiden bak.

İnsanlara tepeden bakma gibi bir alışkanlığın olmasa, insanların benim ne demek istediğimi gayet iyi bir biçimde anlayacaklarını bilirdin. Ayrıca senin dediğin sorunun ekran kartıyla bir alakası olmadığını ben sana alaycı bir şekilde anlatmadıysam, o benim saygımdan! Ukalasın. Harbiden bak.
Hala daha üstten bakma, ukalalık vb. garip ithamları yakıştırıyorsunuz. Yalnız anlamadığınız birşey var. Ben burada konu sahibine bilgi vermeye çalışıyorum, sizse sizinle ilgilendiğimi düşünüyorsunuz. Elinizde sayamayacağınız kadar ekran kartı olunca deneme imkanınız oluyor. Ben bu sistemde Gtx 980 Ti ve R9 380 de kullandım. Bu tür sorunlarla karşılaşmadım. Sorun dediğim gibi kartlarda.
Ukala değilim, siz herşeyi üstünüze alınıyorsunuz ve gereksiz tartışma çıkarıyorsunuz. :)

Hala daha üstten bakma, ukalalık vb. garip ithamları yakıştırıyorsunuz. Yalnız anlamadığınız birşey var. Ben burada konu sahibine bilgi vermeye çalışıyorum, sizse sizinle ilgilendiğimi düşünüyorsunuz. Elinizde sayamayacağınız kadar ekran kartı olunca deneme imkanınız oluyor. Ben bu sistemde Gtx 980 Ti ve R9 380 de kullandım. Bu tür sorunlarla karşılaşmadım. Sorun dediğim gibi kartlarda.
Ukala değilim, siz herşeyi üstünüze alınıyorsunuz ve gereksiz tartışma çıkarıyorsunuz. :)
Yav. Ne desem boş. Boş ver.

@Asya Ay afedersiniz, siz her girdiğiniz konuda, birilerini incitmek veya birileriyle atışmak zorunda mısınız?
Bakın her konumda aynı şeyi yapıyorsunuz, bi son verin bu olaya. Konuyu incelemeden yorum yapmayı da bırakın artık, başından beri konu sahibi arkadaşa yardım etmeye çalışıyorum fakat ısrarla saçma sapan ithamları yakıştırıyorsunuz. Madem ki konu hakkında bilgi sahibi değilsiniz, konuyu uzatmanızın bir mantığı yok. Dikkatli bakarsanız kimseyle atışmaya çalıştığım yok.

@Asya Ay bunları söyleyen tek bir ben olsam tamam diyip gideceğim de, arkadaş da aynı şeyi demek istiyor zaten. Yardım amaçlı bir forum burası, yardım etmek istediğinizi siz söylemeden de anlayabilirim. Neyse kime laf anlatıyorum ki, daha öncesinden sizi de, vereceğiniz cevapları da tahmin ediyorum zaten. Hadi iyi forumlar...

Benim anlamadığım @Asya Ay arkadaşımızın cümlelerini okumadan mı yorum yapıyorsunuz? Arkadaş demişki bazı yerlerde beyaz vs. oluyor siz yok FPS düşüyor yok bilmem ne yazmışsınız. Artık okumadan anlamadan cevap vermeyin. Arkadaş diyor ki GTX 970'in performansından memnun değilim bu onun düşüncesi beğenmeyebilir herkes beğencek diye bir kaide yok. 3.5 GB olayı ise Nvidia'nın bilgisinde olan bir şey yani o kısım yazılımla çözülecek olsa çözerler zaten, donanımsal olarak orası hatalı yoksa o kartla GTX 980 arasında neredeyse fark olmayacaktı. Bu arada GTX 980 F/P olarak iyi değil bana göre.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı