TITAN X vs 980 SLI

Karşı tarafın beyninin anlatılmak istenen şeyi algılayamaması gerçekten kötü bir durum ve kötü hissettiriyor bana.
Siz konuşma bitiminde cinsiyet soran bir kişisiniz, cinsiyete göre muamele edipte böyle konuşmak inanın ikilemde bırakıyor insanı.

İçime su serptiniz şuan tam anlamıyla. Konunun başından beri anlattıklarımı yanlış anlayıp hakaretlere maruz kaldım. Sonunda gerçekten düşünen biri, teşekkür ederim.

@Asya Ay bakın ben saygımı bozmak istemiyorum ama inanın buna zorluyorsunuz! Ben onu sırf merakımdan sormuştum, sormaz olaydım! @Onur Akgül 'e çok fazla hak verdim şuanda ben, insanlara acaip bir şekilde tepeden bakıyorsunuz siz! Büyük bir ego kaplamış sizi. Doğruyu söylemek gerekirse, en başında ben sadece dostça yaklaştım ve sordum. Bunun cinsiyet ayrımı ile alakası yok.

Konu sonuna kadar tartışmalı davranıp sonradan düzelmenizi neye borçluyuz uykulu bey ? Siz taraf tutarak davranabilirsiniz, şu konuşmalarıma da ego dediniz ya, ben sizin durumunuzu az çok anladım zaten.
İyi sosyaller.

@Because Im Batman hayır, ben konu hakimi değilim, tamam. Konuya baktım sonlara geldiğimde ise gene Asya Ay'ın birileriyle tartıştığını gördüm ve müdahale etmek istedim. Etmez olaydım! Cidden. Artık yok, bu şahsı gördüğüm yerde kaçacağım ben...
Bak görüyorsunuz gene aynısını yapmış, ukalalığını nasıl da konuşturuyor! Yok tamam, kazandın, ukala da değilsin, egolu da değilsin. Pes ediyorum ben.

Gerçekten farklı bir düşünce yapınız var. Farklı düşünmek iyidir abartmadığınız sürece, iyi sosyaller.

Arkadaşlar diyorum ki konuya dönüp forum sunucumuzun hard disklerinde daha fazla gereksiz tartışma ile yer kaplamasak... Lütfen bunu söyledim diye bana kızmayın.

Arkadaşlar diyorum ki konuya dönüp forum sunucumuzun hard disklerinde daha fazla gereksiz tartışma ile yer kaplamasak... Lütfen bunu söyledim diye bana kızmayın.
Kızmak da ne demek ? Başından beri istediğim şey bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…