Netflix Titanik neden yok?

Tamamda Netflix'e eklenecek diye haber yapmıştı herkes. Hatta tepki göstermişlerdi Titan kazasından sonra mı aklınıza geldi eklemek diye.
Dövseydiniz? Bir araştırın, Disney+'ta olan bir içeriği hemen Netflix'e ekleyip yayına sürebilirler mi? Veya yapsalar bile Türkiye'ye geleceği ne malum?

Dövseydiniz? Bir araştırın, Disney+'ta olan bir içeriği hemen Netflix'e ekleyip yayına sürebilirler mi? Veya yapsalar bile Türkiye'ye geleceği ne malum?
1 Temmuz'da gelecek diye haber yapmışlardı. Ben neden olmadı diye soruyorum, siz ne malum diyorsunuz. Gidin şu konudan lütfen kafanızı yormayın.
Ayrıca Google'da Netflix Titanik diye arama yapınca ilk sonuçta Titanik filmine giden bir bağlantı olduğunu görebilirsiniz. Fakat girince hiç bir şey olmuyor, ana sayfaya atıyor.

Tamamda Netflix'e eklenecek diye haber yapmıştı herkes. Hatta tepki göstermişlerdi Titan kazasından sonra mı aklınıza geldi eklemek diye.
Doğru diyorsun ben de duymuştum ancak işte olanlar ortada. Aynı lisans aynı anda birden fazla şirkete kiralanıyor mu emin değilim.

Daha önce yayınlandığı için gösteriyor. Bu kadar da olmayın :D
Özür dilerim, daha önce Netflix'te Titanik filminin olduğunu bilmiyordum. Daha önce olan sonra kaldırılan filmi tekrar getirmelerine olanak vermemiştim oysa ki. Neyse, size söylediğim gibi lütfen bu konuda kafanızı yormayın ve konudan çıkın.

Yeni konular

Geri
Yukarı