TL Üzerinden Steam Key Satan Siteler

Ben daha önce Max Payne almaya çalıştım buna benzer bir yanıt verdiler.

Voidu ve Gamebiletten alma durumunda kaldım Max Payne 1 ve 2'yi. Şu an Oynasana'da var.
Mafia 2'nin o kadar uygun olduğu başka bir yer yok sanırsam. Diğerleri yeni fiyattan en az 75-80TL'den satıyorlar anladığım kadarıyla. Steam için.

Mafia 2'nin o kadar uygun olduğu başka bir yer yok sanırsam. Diğerleri yeni fiyattan en az 75-80TL'den satıyorlar anladığım kadarıyla. Steam için.

Kartta para olsa ben de satın almayı deneyeceğim, hatayı nerede verdi, kart bilgilerini vs girdikten sorna mı önce mi ? Benim hesabım eski belki ben satın alabilirim.

Bence alınmaz, Steam'de 149TL artı hesabın değeri artıyor, Steam koleksiyon kartlarını satsam biraz daha ucuzlar. Aradaki fiyat farkı az gibi.

Kartta para olsa ben de satın almayı deneyeceğim, hatayı nerede verdi, kart bilgilerini vs girdikten sorna mı önce mi ? Benim hesabım eski belki ben satın alabilirim.
Yok hocam sepete ekledim ödemeye geç der demez verdi. Eğer ki alabilirseniz ben parayı atayım bana da alın olur mu?

Aslında uygun ama 1.oyun classic olarak var sadece 2. oyunu istiyorum.

Yok hocam sepete ekledim ödemeye geç der demez verdi. Eğer ki alabilirseniz ben parayı atayım bana da alın olur mu?

Aslında uygun ama 1.oyun classic olarak var sadece 2. oyunu istiyorum.
2 Tane alınmıyor sanırım, kart bilgilerini girme yeri geldi karşıma istersem girebiliyorum şimdi bankaya gidip para atayım sanal karta deneyeyim dönerim size.

Güvenilir diye biliyorum araştırın.

Geri
Yukarı