Çözüldü TLauncher ekran kartından mining yapıyor mudur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

The Laurain

Decapat
Daha fazla  
Bilgileri çaldığı söyleniliyor fakat parçalara herhangi bir zarar verir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Parçalardan mining yapacak kadar olduğunu düşünmüyorum. Fakat Launcher'i kullanmanızı önermem. Zaten buglarla dolu rezalet bir Launcher. Yine de bıraktığım videoyu bir izleyin derim.

Eğer premium hesapla giriş yaparsanız çalınma ihtimali var, bilgileri diğer firmalara sattığı kanıtlandı çünkü. Eğer premium hesap kullanmazsanız hiç bir sıkıntı yok.

Eğer premium hesapla giriş yaparsanız çalınma ihtimali var, bilgileri diğer firmalara sattığı kanıtlandı çünkü. Eğer premium hesap kullanmazsanız hiç bir sıkıntı yok.
Hiçbir şey kanıtlanmadı. 3 yıldır orijinal Minecraft hesabımla kullanıyorum, hiçbir şey çalınmadı.

Artı -1 Eksi
Hiçbir şey kanıtlanmadı. 3 yıldır orijinal Minecraft hesabımla kullanıyorum, hiçbir şey çalınmadı.
Kaynak İngilizce ama TIauncher'ın spyware olduğunu kanıtlıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşleri güçleri prim

Aynen hocam. Ben de virüs olduğunu düşünmüyorum fakat güvenlik tehlikesi var. Bu arada okumak isteyenler için orijinal konu.

Ben burada spyware olmasına herhangi bir kanıt göremiyorum. Bilgisayarınızla ilgili bilgileri toplamasına spyware diyorsanız bilgisayardan Windows'u silmekle başlayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…