Çözüldü TLauncher ekran kartından mining yapıyor mudur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ben burada spyware olmasına herhangi bir kanıt göremiyorum. Bilgisayarınızla ilgili bilgileri toplamasına spyware diyorsanız bilgisayardan Windows'u silmekle başlayın.

Fakat tamamen açık kaynak, bilgi toplamadığını bildiğin Launcher'leri kullanmak varken neden Malum Launcher kullanayım?

Fakat tamamen açık kaynak, bilgi toplamadığını bildiğin Launcher'leri kullanmak varken neden Malum Launcher kullanayım?
Yani o konuda haklısın ama tercih meselesi. Ayrıca T-Launcher da Java ile yazıldığı için kodları incelenebilir ki forumda da kodları incelenerek o videoların yalan olduğu ortaya çıkarıldı.

Ben burada spyware olmasına herhangi bir kanıt göremiyorum. Bilgisayarınızla ilgili bilgileri toplamasına spyware diyorsanız bilgisayardan Windows'u silmekle başlayın.
Launcher'ı ilk indirirken Temp klasörüne indirdiği dosyaların VirusTotal'den geçememesi benim için yeterli kanıttır.

Yani o konuda haklısın ama tercih meselesi. Ayrıca t-Launcher da Java ile yazıldığı için kodları incelenebilir ki forumda da kodları incelenerek o videoların yalan olduğu ortaya çıkarıldı.

Java konusunda pek emin değilim hocam yorum yapmam doğru olmaz fakat daha önceden de bildiğim TL legacy adlı Launcher'in bugünkü t-Launcher ile bir drama yaşadığını ve burada TL legacy tarafının haklı olduğunu düşündüğüm için bu Launcher'i kullanmıyorum, kullandırtmıyorum. Buyurun TL Legacy'nin sitesindeki "sıkça sorulan sorular" bölümünde açıklamışlar.

1674488814226.png

Yeni konular

Geri
Yukarı