TLauncher virüslü mü?

Hocam 1 sene önce darkcommet uzerınden oluşturdugum RAT'ı kendı ana bılgılsayarımda açtım bekledım oyun testi vesaire yapayım dedim hani bir oyuna 30 saniyede girer ya 1 dakikadan uzun veya o civarda girdi zaten bu yavaşlıgı hisseden bilgisayarda bir şey oldugunu anlar anlamazsada ne diyeyim diyecek bir şey yok bazen psikolojik oluyor onlarada bir şey diyemem.

Darkcomet mi hocam durun güldürmeyin.

Başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum gece 1-2 gibiydi normal Survival oynuyordum ve bir anda herhangi bir hata veya elektrik kaçağı vb olmadan PC aniden kendini kapattı monitör dahil. Yeniden oyunu açtığımda karakterim Rus askeri olmuştu bende default steve vardı ve o gün Ukrayna bir şehiri geri almıştı Ruslardan.(hangi şehir olduğunu hatırlayamadım)bilmeyen varsa *launcher Rus merkezli bir uygulama, acaba bu tip garip bir şey tek benim mi başıma geldi buna benzer başka bir şey başkasına da oldu mu?

Başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum gece 1-2 gibiydi normal Survival oynuyordum ve bir anda herhangi bir hata veya elektrik kaçağı vb olmadan PC aniden kendini kapattı monitör dahil. Yeniden oyunu açtığımda karakterim Rus askeri olmuştu bende default steve vardı ve o gün Ukrayna bir şehiri geri almıştı Ruslardan.(hangi şehir olduğunu hatırlayamadım)bilmeyen varsa *launcher Rus merkezli bir uygulama, acaba bu tip garip bir şey tek benim mi başıma geldi buna benzer başka bir şey başkasına da oldu mu?
Senin kullandığın ismi başka birisi kullanıyor olabilir veya Launcher'ın kendi skin plugini var ismini Launcher'ın sitesinde aratığında neyin ne olduğunu görebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izledim ve korkmaya başladım. Launcher'ı ve Java'yı sildim. Yine de virüs bulaşmış mıdır? Format atmam gerekiyor mu?

Virüslü olma ihtimali biraz var. Değil diyenlere inanmayın bence ama var da diyemeyiz açık kaynak kodlu değil sonuçta. Garantiye almak için TL legacy oynamanızı tavsiye ederim. Tabii ki TL legacy de çözüm değil bence 200₺ verip almanızı öneririm. RDR2'nin 1150₺ olduğu bir durumda 200₺ vermek bence çok değil.

Bu artık kanıtlandı hâla virüs diyenleri kafanıza takmayın kendi kafalarının dikine gitmeye devam etsinler.

Bir de bunu kendileri kanıtlasın o zaman hâla virüs diyenler, düşünenler varsa kanıtlasınlar.

Değil ama sonsuza kadar virüssüz de kalmaz. Sonuçta popüler ve kapalı kaynak kodlu.

Özellikle Java'yı kendi sitesinden indirdiği için modlu Java'nın kuruluduğunu söyleyenlerde var. T-Launcher'ın bunu yapması imkansız, telif hakları diye bir şey var T-Launcher bunu yaptımı Java davasını açar önüne bakar.

Ne olur ne olmaz ben yine sildim. Zaten oynamıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı