TLauncher virüslü mü?

Orjinal minecraft satın alın yada TLegacy kullanın. TLegacy, açık kaynak kodlu bir minecraft launcher'ı ve T*auncher'ın eski yani orjinal yapımcısı tarafından yapıldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
evet dediğiniz program bir virüstür. Bunun yerine açık kaynaklı bir Launcher olan Ultimmc'yi kullanın. Ya da benim gibi legal bir adam olup Game Pass'e ayda 30 lira ödeyin.

Onbinlerce kişi yükleyip oynuyor (ben dahil). Onlara nasıl bir şey olmuyor?

Bir YouTuber'in iaddasına göre Java yüklü değilse Java'yı kendi sitesinden yüklüyor onun içinde casus yazılım olabileceğini iadda ediyordu olabilir mi olabilir ben Denetim Masası'ndan sildim %appdata% konumundan Minecraft launcher Java'yı sildim başka Launcher kullanıyorum.

Olma ihtimali var ama kesin değil. Yine de yaptıkları yüzünden ben kullanmazdım. Onu geçtim açık kaynak bile deği. Korsan bir launcher var ve açık kaynak bile değil. Niye kullanırsın ki? Açık kaynak olan alternatifler de var.

Bir YouTuber'in iaddasına göre Java'yı kendi sitesinden indiriyor casus yazılım olabileceğini söylüyordu şimdilik bir şey olmadığını sonra problem çıkarabiliceğini iadda ediyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı