TLauncher virüslü mü?

@Kskdo eğer gerçekten virüslüyse de şaşırdım. Virüslü olup olmadığını bilmediğim için net konuşamıyorum fakat bu uygulama yeni bir uygulama da değil, yıllardır piyasada olan uygulama ve kullanıcılarına da virüs atıyorsa gerçekten yazık.

Virüsü fark eder etmez silmiştim yoksa canlı canlı virüs fotoğrafı atardım.

-Tla*ncher'da virüs yok!
-Nereden biliyorsun?
-Yapımcısı öyle söyledi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

-Tla*ncher'da virüs yok!
-Nereden biliyorsun?
-Yapımcısı öyle söyledi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam 3 gündür sosyalde tartışılıyor konu ve bazı arkadaşlar kaynak kodlarına bakıp virüs olmadığını söyledi. Yani yapımcı böyle dedi diye virüs değil demiyoruz :D

@kino siz neye dayanarak virüs olduğunu söylüyorsunuz?

Reddit ve Youtube'daki yabancı kaynaklar yukarıda attığım video gibi. %100 temiz bir yazılım üzerinden bu kadar drama çıkmazdı sanıyorum.

Hocam 3 gündür sosyalde tartışılıyor konu ve bazı arkadaşlar kaynak kodlarına bakıp virüs olmadığını söyledi. Yani yapımcı böyle dedi diye virüs değil demiyoruz :D

Umuyorum yoktur çünkü bazı virüsler cidden bela olabiliyor. Kaspersky'nin kaçırdığı virüsler de var geçen bir kıyaslamada ortaya çıkmıştı 8-9 tanesi mi ne kaçmıştı. BIOS'a kadar girenleri var.

Ben şu yüzden virüs olabileceğine ihitmal verdim fi tarihinden beri korsan oyunların içindeyim, scene'de neler dönüyor hepsini duymuşumdur orada bile böyle bir drama çıktığını hayatımda görmedim. İki ihtimal var ya virüs var ya da oyuncu kitlesinin çoğu çocuklar olduğundan ekstradan kıyamet koparıyorlar.

@kino virüs vardır ya da yoktur, bilemiyorum. Dediğim gibi bu olayı da yeni gördüm. Sadece olayı anlamaya çalışıyorum. Eğer virüs varsa da gerçekten şaşırtıcı durum, yıllardır piyasada olan uygulamanın kullanıcılarına virüs atacağı kimsenin aklına gelmezdi çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı