TLauncher virüslü mü?

Bu konuyu konuşalım burada.

Virüs olarak yuukrptan VirusTotal linkleride var YouTube'dan gidin en yeni videoyu izleyin.

Arkadaşlar peki başka hangi Launcher'leri kullanabilirim X Launcher'i dışında?

TL legacy. TL Legacy for Minecraft
Ayrıca virustotal linklerini buraya bırakıyorum TL Launcher açarken indiriyormuş.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
Virüs olarak yuukrptan VirusTotal linkleride var YouTube'dan gidin en yeni videoyu izleyin.

Ayrıca virustotal linklerini buraya bırakıyorum TL Launcher açarken indiriyormuş.
Kendi araştırmanızı yapmanızı öneririm, false positive ne demek onu öğrenmekle başlayın.

Arkadaşlar virüslü çünkü bilgisayarım normalde güçlüdür sağlamdır hızlıdır ama bilgisayarıma Malum Launcheri indirdikten sonra siyah ekran sorunları hızlı şarj bitimi kasmalar ve donmalar vb. daha kötü olaylar oldu. Bilgisayarımı formatladıktan sonra bunların hepsi geçti. Şimdi burada önermem gerek 3 Launcher var classic MC Launcher / multi-MC / titan Launcher.

Biri bana o Launcher'ın hacklendiğini ve kullanıcı verilerini aldığını söyledi. Ne kadar doğru bilmiyorum.

Bilgileri birileri almıyor Launcher bilgilerimizi satıyor. Kaç kişi hatırlar bilmiyorum ama bir ara WhatsApp tada böyle bir olay dönmüştü herkes tlegram geçmişti. Bu da aynı olay. Virüs falan yok her ücrestsiz uygulamanın para kazanmak için bilgilerimizi sattığı gibi bu da satıyor.

Ayrıca VirusTotal linklerini buraya bırakıyorum TL Launcher açarken indiriyormuş.
Possitive false gibi geldi bana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yeni video atmış ve başta Technopat kullanıcılarının mesajları da var.

Yeni konular

Geri
Yukarı