TN vs IPS panelli monitör

Alınca mutlaka yorumunu bekliyorum tamam unutma sakın.

Unutmam merak etme. Neredeyse yanlış bilgi sahibi oluyordum araştırmasam. Tam bilmiyorsan yorum yapmamanı tavsiye ederim git bak bakalım 980 Ti G-SYNC destekliyor mu desteklemiyor mu? Kartın kutusunun üstünde kocaman G-SYNC yazıyor.
Unutmam merak etme. Neredeyse yanlış bilgi sahibi oluyordum araştırmasam. Tam bilmiyorsan yorum yapmamanı tavsiye ederim git bak bakalım 980 Ti G-Sync destekliyor mu desteklemiyor mu? Kartın kutusunun üstünde kocaman G-Sync yazıyor.

O VG248QG olmaz başka monitör olur yani.

Unutmam merak etme. Neredeyse yanlış bilgi sahibi oluyordum araştırmasam. Tam bilmiyorsan yorum yapmamanı tavsiye ederim git bak bakalım 980 Ti G-Sync destekliyor mu desteklemiyor mu? Kartın kutusunun üstünde kocaman G-Sync yazıyor.

İstediğin monitörü al çalıştır o ekran kartıyla tamam ama bütçe 3K'yı geçmeyecek.

Sağ altta ne yazıyor bak bakalım.
Bütçemden sizene istersem 4K'lık alırım :D.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    223,5 KB · Görüntüleme: 20
Haksız olduğunu görünce ortadan sıvışmak güzel hamle.

Yahu cahilsin anladık tamamda bu kadar da üstüne gitme be birader o G-Sync ne için biliyor musun? Monitörde G-Sync desteiğinin gerçeği varsa çalıştırabiliyorsun 3 k ver üzeri monitörlerde senin dediklerinde FreeSync desteği var GTX 10 seri ver üstü yazılımla G-Sync veriyor anladın mı? O kutuda G-Sync yazıyor diye G-Sync kullanamayacaksın ucuz monitörlerde akşam akşam yardım edelim diyoz bokunu çıkardın iyice ha.

Yahu cahilsin anladık tamamda bu kadar da üstüne gitme be birader o G-Sync ne için biliyor musun? Monitörde G-Sync desteiğinin gerçeği varsa çalıştırabiliyorsun 3 k ver üzeri monitörlerde senin dediklerinde FreeSync desteği var GTX 10 seri ver üstü yazılımla G-Sync veriyor anladın mı? O kutuda G-Sync yazıyor diye G-Sync kullanamayacaksın ucuz monitörlerde akşam akşam yardım edelim diyoz bokunu çıkardın iyice ha.

Dostum bende sana dedim ki o monitörler olmaz başka monitör bakarım dedim gerçekten G-SYNC destekleyenlere bakarım dedim sende bunu anlamadım.
Sen bana direk diyorsun ki 900 serisi hiç G-SYNC desteklemiyor.
Giderim 3K veririm o zaman gerçek G-SYNC'li monitöre oynarım oyunumu o zaman.

Dostum bende sana dedim ki o monitörler olmaz başka monitör bakarım dedim gerçekten G-Sync destekleyenlere bakarım dedim sende bunu anlamadım.
Sen bana direk diyorsun ki 900 serisi hiç G-Sync desteklemiyor.

Yorumlara iyi bak öyle bir şey demişim mi sen sizofrenlik yapıyorsun sana 3 bin TL üzeri alırsan çalıştırırsın diyorum değil mi?

Yorumlara iyi bak öyle bir şey demişim mi sen sizofrenlik yapıyorsun sana 3 bin TL üzeri alırsan çalıştırırsın diyorum değil mi?

Sadece 1000 serisi üstü oluyor demiştin.

O zaman bu 2K-2.5klık monitörlerde neden G-SYNC yazıyorlar üzerine milleti kandırıyorlar o zaman.

Sadece 1000 serisi üstü oluyor demiştin.

O zaman bu 2K-2.5klık monitörlerde neden G-Sync yazıyorlar üzerine milleti kandırıyorlar o zaman.

Milleti kandırmıyorlar adamlar GTX 10 serisi ve üstü modelin varsa yazılım destekli G-Sync'yi kullanabilirsin diyor. Ve DP kablosu istiyor. Benin monitör MSI G241 ve ASUS vpqq FreeSync var ama dedğiğim özellikli ekran kartın varsa G-Sync açıyorsun olay bu.

Geri
Yukarı