Tofaş Neden Sevilmiyor?

Dostum bu araç ne klasik ne de egzotik, hiç bir amaca hizmet etmeyen tekerlekli bir kola kutusu. Bu araçlara kim özen gösterecek sırf bir olayı savunmak için savunmayın objektif olun bir bakın ben neyi savunuyorum diye, benimde sevdiğim araçlar vardır ama körü körüne bağlı olmam o araçlarında sınırlarını ve ne olduklarını bilirim ona göre savunurum.

Umarım 3 yıldızı övünç kaynağı olarak söylemediniz :) Zira muadili olan diğer araçlarla karşılaştırdığımızda (çoğu 5 yıldız olan Astra, Megane, Focus, Golf...) daha güvensiz olduğu açık. Zaten Fiat Egea'nın sedan modeli Euro NCAP'e girmedi bildiğim kadarıyla. 3 yıldız alan HB modeli. Güvenlik paketiyle 4 yıldız alabilmiş ancak.
Yok artık, ne övünmesi... 2016 yılında üretilen bir aracın bu seviyede olması rezil bir durum bence. Halkımızın da kuş serisinde olduğu gibi kaldırılmaya çalışılması... Fiat Egea ve Linea 2016 model Doğan, Şahin...
Güzel memleketimin, güzel insanları için üzülüyorum.

Bende biliyorum ne olduğunu ama anlatamazsınız bana. Bendeki bu aşk başka hatta bu arabayı sokakta görsem direk yanına gider içini incelerim bir kusur bulursam canım sıkılır ki görüyorum ön göğüsü çatlak olan var temiz bakmayan var. Sahiplerine bile kızdığım oluyor.

Yok artık, ne övünmesi... 2016 yılında üretilen bir aracın bu seviyede olması rezil bir durum bence. Halkımızın da kuş serisinde olduğu gibi kaldırılmaya çalışılması... Fiat Egea ve Linea 2016 model Doğan, Şahin...
Güzel memleketimin, güzel insanları için üzülüyorum.
Yanlış anlaşılma oldu o zaman :)

Yeni konular

Geri
Yukarı