Tofaş'a sadece garibanlar mı biner?

Ona bakarsan motor hiç alınmaz, mantığınız çok saçma. Eğer arkadaş akıllı biri ise borç yapmadan almak isterse arabayı düşük segmentten başlayıp orta segmente doğru gidebilir ve en mantıklısıda budur. Bana kalsa ben albea falan alırdım ama.

Motor farklı bu farklı. Bu direkt otomobil. Motor ise motor. Motoru alan adam ya sevda ya da işe gitmek için alır. Motorda aşırı yüksek hızda kullanmazsan kıyafetleri ve kaskları giyersen millete de çok artislik yapmazsan Tofaş'tan daha güvenilir olduğuna eminim.

Motor farklı bu farklı. Bu direkt otomobil. Motor ise motor. Motoru alan adam ya sevda ya da işe gitmek için alır. Motorda aşırı yüksek hızda kullanmazsan kıyafetleri ve kaskları giyersen millete de çok artislik yapmazsan Tofaş'tan daha güvenilir olduğuna eminim.

Motor kullanmış birisi olarak yanlış düşünüyorsunuz hocam, XMAX ile giderken ekipmanlarım tamdı ve 320i makas atarken bana vurdu 1 ay hastanede kaldım, eğer Tofaş'ım olsaydı hastanelik olacağımı düşünmezdim o anda.

Motor kullanmış birisi olarak yanlış düşünüyorsunuz hocam, XMAX ile giderken ekipmanlarım tamdı ve 320i makas atarken bana vurdu 1 ay hastanede kaldım, eğer Tofaş'ım olsaydı hastanelik olacağımı düşünmezdim o anda.

Aslında kaza şiddetide önemli burada. Tofaş olsaydı belki bir şey olmazdı ama ihtimal her şey maalesef. Ortadan ikiye ayrılabilme ihtimalide vardı. Yani ben olsam bunun yerine üstüne biraz para ekler eğer düzgün 2001 model Mercedes falan varsa onu alırım. Tabii motoru sıkıntı çıkartabilir oda kumar.

Biz kendi arabamızı aldığımızda hem euroncap testlerine baktık hem sağlamlığına. Hoşumuza gittiğimiz de aldık. Zaten vag grubu aracı vag güvenceside var. Ama Tofaş'ın direkt testi yok olmamasıda daha iyi bence ülkenin imajı falan lekelenebilir.

Aslında kaza şiddetide önemli burada. Tofaş olsaydı belki bir şey olmazdı ama ihtimal her şey maalesef. Ortadan ikiye ayrılabilme ihtimalide vardı. Yani ben olsam bunun yerine üstüne biraz para ekler eğer düzgün 2001 model Mercedes falan varsa onu alırım. Tabii motoru sıkıntı çıkartabilir oda kumar.

Eski Mercedes almam da Fiat albeadır, renodur falan alırım. Eski araba eğer çok bakımlı değilse kumar değil saçmalık.

Eski Mercedes almam da Fiat albeadır, renodur falan alırım. Eski araba eğer çok bakımlı değilse kumar değil saçmalık.

Orada Mercedes'ten bahsetmiştim motor anlamında. Eski olduğu için sıkıntı çıkartabilir. Çünkü muhtemelen 2001 model bir Mercedes en az 200.000'de falandır büyük kısmı.

Merhaba. Tofaş SLX 93 model almak istiyorum bırakacağım linkteki videoyu gördükten sonra vazgeçtim. Sizce almak mantıklı mı?
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tofas gibi yorgun metalli bir arabaya o kadar para bayilicak kadar akil sorunun varsa alinir. Ancak Yatirmayip Getirsin gotursun dersen ona birsey diyemem. Acikcasi Tofas'a arabanin fiyati veya daha fazlasini harcayarak "sozde" modifiye yapilmasi tam bir enayilik geliyor bana.

Bir kazada ölmek istiyorsan al. Küçük bir kazada ortadan ikiye ayrılabilir.
Ayrılabilir değil ayrılıyor direkt abimin arkadaşının kardeşi kaza yaptı arabanın ön tarafı karşı şeride öbür tarafı da refüje uçmuştu neyse ki kendisine bir şey olmamıştı kağıttan yapılmış gibi bu arabalar elinizle bile bükersiniz kaportayı

Merhaba. Tofaş SLX 93 model almak istiyorum bırakacağım linkteki videoyu gördükten sonra vazgeçtim. Sizce almak mantıklı mı?
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alın hocam arkadaşın dediği arabaya manyak özellikler konmuş bizde şahin s var oradan biliyoruz 20 TL'ye deri kaplamali fıstık gibi yaptık alirsaniz sizde Max 20 -30 TL'ye çiçek gibi yapar binersinjz.

Ayrılabilir değil ayrılıyor direkt abimin arkadaşının kardeşi kaza yaptı arabanın ön tarafı karşı şeride öbür tarafı da refüje uçmuştu neyse ki kendisine bir şey olmamıştı kağıttan yapılmış gibi bu arabalar elinizle bile bükersiniz kaportayı
Arabanın altında çürük varmiydi

Geri
Yukarı