TOGG hakkında ne düşünüyorsunuz?

Vergi alınmayacak/daha az alıncak (benim bildiğim kadarıyla)olduğu için bence ucuz çıkacak ve milletimiz 3008'e binene kadar Togg'a binecek.Ayrıca zaten petrol fiyatları ortada.

Bunlar yatırım ve eğer tutarsa kalkınma için önemli sayılabilecek bir hamle. Yabancı yatırımcı çekmek veya ihracat yapıp devletin kasasına para girmesi ve o paranın piyasaya sürülmesi doları düşürür. Umarım uzun vadede ülkemize yararlı olur. Aracı ben beğendim ve keşke alabilsek dedim açıkçası. Vergi indirimi falan da yaparlar seçim yakınken. O yüzden ilk dönem alan alır.
Segmentinde ucuz bir araba, yurtdışında alan alır, fiyat performans zaten. Faydalı olmasını ben de umut etmek istiyorum ama oy malzemesi ve çıkarlar uğruna kullanılıp halkımızın hiçe sayılması ödenemez bir günah.

Arabamız yerli ve milli :D
Beğenmedim arabanın tasarımını delorean DMC-12 alırım bunun yerine ama Türkiye'de satan bulması zor satan bir yer gördüm oda 1 milyona satıyor :(

Özellikler olarak Tesla'nın ilk çıkardığı modellerden üstün.
Kamu bankaları TOGG alımı için faizsiz kredi sunacaklarını belirttiler.

Bence alabilecek durumda olan herkesin alması lazım.
CEO çok iddialı açıklamalar yaptı.
Tüm testlerden başarı ile geçti zaten.

Oradan buradan toplama yapılırsa tüm testlerden geçer tabii 😂

Özellikler olarak Tesla'nın ilk çıkardığı modellerden üstün.
Kamu bankaları TOGG alımı için faizsiz kredi sunacaklarını belirttiler.

Bence alabilecek durumda olan herkesin alması lazım.
CEO çok iddialı açıklamalar yaptı.
Tüm testlerden başarı ile geçti zaten.
malum parti kokusu aldım sanki

Türk Lirasındaki muazzam değer kaybı ve enflasyon varken açıkçası beni hiç ilgilendirmiyor. Başkanlık sisteminden önceki dönem olsa ilgimi çekebilirdi ancak mevcut ekonomik durumda beni teğet geçiyor.
Bu mesajıma kızgın atan yandaş, yalaka, yobaz kızgın atmaktaki sebebiniz nedir? Ülke ağır bir krizin içerisinde. Alım gücü yerlerde. Komşu ülkelerin vatandaşları ellerinde kendi paraları ile ülkeye gelip marketleri yağmalıyor. Asgari ücretlinin ev ve araba alması hayal. Hala hiç utanmadan kızgın atıyorsun.

Zengin olsam Tesla alırdım sanırım o da var çok yüksek fiyattan çıkarsa Tesla daha iyi bir alternatif olur.
Yani ciddi anlamda sokaklarda çok göreceğimizi sanmıyorum, yurtdışında 40.000$ olan araç bizim ülkede 1.5M oluyor. Bu araç en iyi ihtimal 40.000$ olsa kim 1.5M verebilecek. 1.5M verebilen bunu mu alacak bi de, aracın top hızı 190km diyorlar, 1.5 milyon ver 200 yapamasın.

Segmentinde ucuz bir araba, yurtdışında alan alır, fiyat performans zaten. Faydalı olmasını ben de umut etmek istiyorum ama oy malzemesi ve çıkarlar uğruna kullanılıp halkımızın hiçe sayılması ödenemez bir günah.
Oy malzemesi kullanmasını anlayamıyorum. Bu araba onun cebinden yapılmadı ki sonuç olarak bizim cebimizden yapıldı. Sadece bu projeyi ortaya çıkarması güzel bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı