TOGG hakkında düşünceleriniz

Eğer şu anki gidişata göre konuşursak, çok iyi diyebilirim. Dünya'da bu tarz girişim yapan ülke sayısı bir parmağı geçmez, eğer gerçekten iyi olur ise dünyaya ihracat ile satabiliriz ve ülkemize büyük ölçüde katkısı olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç yola çıkmamaktansa yolda olmak daha iyidir. Nir yerden başlamak gerekiyordu başladık. Olumsuz düşünenler neyi amaçlıyor anlamıyorum. Üretilse suç üretilmese suç.
Çok haklısın. Özellikle şuna deliriyorum tasarım İtalyan şirketine ait. Tüm markalar tasarımını kendisi yapmıyor.

Beklentimin çok üstünde bir araç tanıttılar. Siyaseti falan bir kenara bırakıp tüm Türkiye'nin arkasında durması gereken bir proje. Eğer her şey istenildiği gibi giderse çok büyük gelir ve istihdam kaynağı. Umarım sonu istediğimiz gibi biter ve sonunda yerli arabamıza sahip oluruz.

Çok haklısın. Özellikle şuna deliriyorum tasarım İtalyan şirketine ait. Tüm markalar tasarımını kendisi yapmıyor.
Mercedesi, BMW'yi tasarlayanların başında Almanlar var sanıyorlar galiba. Şu anki BMW tasarım ekibinin başında Beyrutlu, önceki E39,E60 gibi kasalarda da Japon uyruklu biri vardı.

Hayırlısı neyse o olsun. Satışa sunulduğunda tek dileğim 50-60 bin Türk Lirasından satılması. Bir Alman sıfır BMW'yi nasıl 50 bin Euro'dan alıyorsa bizde almalıyız.
Eure YTL arasındaki fark ciddi mir miktar olduğu için o civarlarda olması biraz zor. ama 150-200 arası olması bekleniyor. Sıfır model SUV +elektrikli bir araç için gayet iyi. Elektriğin daha ucuz olması ile yıllar içinde kar edebiliriz.

Geri
Yukarı