TOGG otomobil için geri sayım!

Arabayı kullanamadığım sürece olumlu bir şey söylemem. O araba evimin önüne gelsin, yoksa alan almış bana ne.

TOGG otomobilimiz yerli ve milli, direksiyonda Dünya lideri.

Dostlarım lütfen şu arabayı devrimde olduğu gibi medya yüzünden batmasın bir şans verin.

Anlamıyorlar ki. Biri tüm parçalar yurt dışından geliyor safsatası atıyor, biri ben alamayacaksam bana ne diyor. Ülkede bu tipler varken nasıl bir gelişme bekleyebilirsin ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlamıyorlar ki. Biri tüm parçalar yurt dışından geliyor safsatası atıyor, biri ben alamayacaksam bana ne diyor. Ülkede bu tipler varken nasıl bir gelişme bekleyebilirsin ki?
Size katılıyorum. İlk olarak insanlar yerli nedir, milli nedir bunun farkını bilmiyor.

BMW araçlarının motor gömlekleri İzmit Sekman'da üretiliyor diye BMW Almanlığı kaybediyor mu hayır. Ya da Apple A'dan Z'ye her şeyi ile Amerikanlığını kaybediyor mu? Hayır.

Bu ülkede üretilen veya montajı yapılan ürün neden yerli olmuyor? Apple örneğini veriyorsun boş boş bakıp kalıyor.

Bırakın startuplar çıksın projeler çıksın birileri kurulu düzene çomak soksun. Başka türlü değişim başlamaz. Eski tas eski hamam 40 yıl daha devam eder.

Son 4 gün!

Bilgilendirme: 28 Ekim tarihinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın önemli açıklamalarda bulunacağı söyleniyor, KDV ve ÖTV indirimine yönelik bazı açıklamalar bekleniyor.

Bugün banttan iniyor. Açıklanan renkler;

FgLEOr5WQAMZNTv.jpeg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı