Tokyo ghoul güzel mi?

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Arkadaşlar ben Aot'un son sezonuna geçeceğim ve bitince tokyo Ghoul'a başlamak istiyorum. Sizce güzel bir anime mi? Daha önce death Note gibi bir animeyi bitirmiştim, biraz benziyorlar gibi.

Güzellik görecelidir. Ancak shounen türünü seviyorsan gayet tatlı izlenesi bir anime. Karakterleri yeterince detaylı, hikayesi hoş. İzlerken eğlenmiştim.

Aot izlediysen aot'un üstüne bi' code geass veya full metal alchemist brotherhood iyi gidebilir tokyo ghoul o kadarda güzel değil ilk sezonu biraz izlenilebilir sonrası saçmalık.

Tokyo Ghoul evrenine girilecekse mutlaka ilk sezondan sonra mangaya geçilmeli. Çünkü ilk sezondan sonra manga ile bağını koparıyor. Adam gibi yapsalar 150 bölüm devam edip belki de efsane bir anime olabilecek iken 50 bölüme tüm olayları sıkıştırmaya çalışıyorlar, üstüne bir sürü değişiklik yapıyorlar ve sonuç felaket... Tokyo Ghoul; bir manga animeye nasıl kötü uyarlanır sorusunun cevabı resmen.

Benim ilk izlediklerimdendi genel olarak beğendim fakat 3. sezon çok kötüydü. Aot son sezona geldiysen mangasından devam et. Haftaya pazar gelecek olan 139. bölüm ile mangası da sonlanacak. Animeyi beklerim diyorsan seneye çıkacak o da.

Güzel ne kadar son iki sezon biraz kötüleşse de ilk iki sezonunun gideri var.

Yetmemiş gibi tüm mangalarını da aldım. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı