Tom Clancy's Rainbow Six: Siege alınır mı?

Ben aslında taktiksel ve daha gerçekçi bir fps arıyorum. Çünkü CS gibi olanlar çok yapay, yani adam zıplaya zıplaya koşuyor duruyor bir anda oyuncak silah çeker gibi kanası çekip hs atıyor. Mantıksız oynayınca kazanıyorsun, mantıklı olunca hep kaybeden sen oluyorsun. Daha askeri bir yapım arıyorum bu bakımdan bir önerisi olan var mı?

Ben aslında taktiksel ve daha gerçekçi bir fps arıyorum. Çünkü CS gibi olanlar çok yapay, yani adam zıplaya zıplaya koşuyor duruyor bir anda oyuncak silah çeker gibi kanası çekip hs atıyor. Mantıksız oynayınca kazanıyorsun, mantıklı olunca hep kaybeden sen oluyorsun. Daha askeri bir yapım arıyorum bu bakımdan bir önerisi olan var mı?
Insurgency: Sandstorm elbette.

Başlanmaz çünkü oyun ubisoftun saçma sapan kararları nedeniyle öldü. Oyunun ilk çıktığı grafikleri şimdikinden fersah fersah daha gerçekçi, keza aynı şey operatörler için de söylenebilir. 2017-2019 arası xbox one da 300 saat oynamıştım ve bu 300 saat her saati benim içn çok eğlenceliydi. Gel zaman git zaman 4 ay önce pc topladım ve ilk iş bu oyunu yüklemek oldu. Soncunda kocaman bir hayal kırıklığı.

Alışma süresini kolayca atlatırsanız efsane oyun ama önce bir 25 saat filan oynamanız lazım çünkü haritalar karakterler falan filan. Hile konusunda da her gün banlaniyor onlarca hile 300 saatim filan var hiç hatırlamıyorum hile geldiğini.

Geri
Yukarı